Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5 SD5 od TM czy ak47 048 cm?


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do 300 zł to ładujesz gumkę, lufkę, oba systemy, i ze 3 midy, bo mnie c**j trafia jak widzę zielonego z hi-cap'em. Biegnie taki nie dbając o ammo i napier**** jak rambo. A potem sobie wyrobisz przyzwyczajenia i nigdy nie opuścisz swojego "hi". Ew. druma kupisz :icon_eek2:

 

 

Całkowicie się zgodzę moj kolega kupił za 200 zł m4 od boyi(ze strony airshitextreme) i mnie wkurzał (ja miałem sprężynówkę ale dalej ją mam xD0bo strzelał na auto ile się dało...podbiegał ostra seria i spie****ela....i to takie denerwujące...nie chodzi o to że to boli (nic nie czuć tylko słychać jak się w kamizelkę dostanie taktyczną)tylko chodzi o to że to chamskie....dokładnie taki rambo xD

 

 

Ej a w Izraelu można kupić jakąś replikę bo mój ojciec jutro na tydzień tam leci?

 

Jeszcze dodam że hi capy w ak na 525 kulek (strzelam) to cholernie hałasują...A poza tym w lesie lepiej jest moim zdaniem na semi walić...bo w budynku nawet jak się w ścianę walnie serię co nie jest do końca okey to można kogoś trafić...

 

 

A pozatym jak gracie w ASG?? Tak że jak ktoś dostanie to nie może grać dalej(aż do końca rundy,na respawny,czy na kilka ,,żyć''??

Link to post
Share on other sites

Różnie. Zależy od scenariusza. Jeśli jest długi, a po nim jeszcze się strzelamy, to albo do samochodu po piwko, albo na medyków. Ew. resp w bazie. Jeśli to krótki scenariusz, to dostałeś - czekasz na kolejny.

 

 

 

A są jakieś scenariusze żeby podzielić na pary?

na przykład trzy dwójki zrobić?Ewentualnie jakiś link

Link to post
Share on other sites

Do 300 zł to ładujesz gumkę, lufkę, oba systemy, i ze 3 midy, bo mnie c**j trafia jak widzę zielonego z hi-cap'em. Biegnie taki nie dbając o ammo i napier**** jak rambo. A potem sobie wyrobisz przyzwyczajenia i nigdy nie opuścisz swojego "hi". Ew. druma kupisz :icon_eek2:

 

Jesli bedziesz rzucal tu miesem na forum to pozegnasz sie z wmsg. Jezyk polski jest piektnym jezykiem i nie uzywaj zwlaszcza tu buraczano-troglodyckiej melenszcyzny czy innego jezyka luper-proletariatu.

Link to post
Share on other sites

Jesli bedziesz rzucal tu miesem na forum to pozegnasz sie z wmsg. Jezyk polski jest piektnym jezykiem i nie uzywaj zwlaszcza tu buraczano-troglodyckiej melenszcyzny czy innego jezyka luper-proletariatu.

 

 

Johny13 (masz racje) ale to co mówisz nie ma sensu...I tak połowa nie zrozumie tych znaczeń ...A pozatym dla jednych słowo np. Kurwa jest do popisania się a drudzy by sobie nie poradzili bez tego słowa ;p

Link to post
Share on other sites
Johny13 (masz racje) ale to co mówisz nie ma sensu

:zastanawia: Plusy dodatnie, plusy ujemne :icon_razz2:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wa%C5%82%C4%99sizm

 

I tak połowa nie zrozumie tych znaczeń

To juz ich problem... Druga polowa zrozume, i to mnie satysfakcjonuje.

pozatym dla jednych słowo np. Kurwa jest do popisania się a drudzy by sobie nie poradzili bez tego słowa

Takie osoby mentalnie niedorosly aby korzystac z tego portalu i najprawdopodobniej zatrzymali sie na epoce Tibi i ruskiej gierki "Jajeczka"

jajka.jpg

Link to post
Share on other sites

:zastanawia: Plusy dodatnie, plusy ujemne :icon_razz2:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wa%C5%82%C4%99sizm

 

 

To juz ich problem... Druga polowa zrozume, i to mnie satysfakcjonuje.

 

Takie osoby mentalnie niedorosly aby korzystac z tego portalu i najprawdopodobniej zatrzymali sie na epoce Tibi i ruskiej gierki "Jajeczka"

jajka.jpg

 

 

Chcąc nie chcąc zgadzam się z tobą xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...