Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 JG jaki aku ?


Recommended Posts

Mam taką sprawę ponieważ w replice MP5 firmy JG posiadam aktualnie akumulator 8.4 V , jest on na żylecie i pasowało by mi kupić nowy aku . Zastanawiam się właśnie czy kupić aku 9.6 V , czy się opłaca ? jakie będą tego efekty ? skutki uboczne ? :zastanawia: Pomóżcie :)

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz batkę 9,6V to będziesz miał dużo większy rof, co za tym idzie szybsze zużycie części i większe naprężenia. Możliwe, że za jakiś czas zetrą Ci się zęby na tłoku.

 

Edyta: Zgadzam się z segerem, bierz 9,6V, to co wyżej napisałem to prawda jednak to zużywanie części nie jest aż takie drastyczne. Raczej napisałem to żebyś miał mniej więcej pojęcie o co chodzi.

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

A ładowanie baterii 9.6V zwykła oryginalną ładowarką JG (którą dostałem do aku 8.4V) nie będzie sprawiać jakiś problemów ??

Tym co dostałeś z repliką i dumnie nazywasz ładowarką nie należy ładować absolutnie niczego!!! Szkoda pakietu... Zainwestuj w mikroprocesora- pakiet będzie Tobie wdzięczny. Oczywiście na upartego i z braku laku może ładować tym pseudo prostowniczkiem. Ja jednak odradzam.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...