Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka lufa do G36?


Recommended Posts

Witam.

Chciałbym wymienić sobie w Giecie (G36C od JG) lufę na preckę, ale na dłuższą niż fabryczna.

Z tego co udało mi się doczytać, to bez ingerencji w Gear Box (wymiana cylindra) mogę założyć maksymalnie 30cm lufę.

Orientuje się ktoś, czy na przykład taka lufa podejdzie do mojej giety: http://www.taiwangun...33_src-128.html ?

Nie będzie za długa?

Link to post
Share on other sites

1. Już jest temat o tuningu G36C - tam powinieneś najpierw zajrzeć i w razie wątpliwości zadać to pytanie.

2. Wstawiony przez Ciebie link jest nieprawidłowy.

3. Lufa o którą pytasz "podejdzie" (bo czemu miałaby nie pasować) ale będzie za długa. Albo kup lufę 247mm albo tłumik dźwięku i w nim schowaj dłuższą lufę wewnętrzną.

Link to post
Share on other sites

Tu jest poprawiony link: http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_03mm_do_m733_m933_src-128.html

Tematy o tuningu giety czytałem, ale nie znalazłem w nich jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.

To że lufa będzie wystawać mi nie przeszkadza, bo właśnie mam gietę z tłumikiem.

Chodzi mi o to, że wyczytałem, iż "pojemność powietrzna lufy" (nie wiem czy to dobre sformułowanie) nie może być większa niż pojemność cylindra. I dlatego zapytuję, czy lufa o długości 310mm nie będzie za długa..

Link to post
Share on other sites

Długi masz ten tłumik? Może warto go wykorzystać w pełni i wstawić lufę 363mm. I może coś z wyższej półki niż SRC? JBU, Guarder, Systema, Prometheus, KM Head?

Tu polecam lekturę tematu:

Jak preclufa lepsza?

W kwestii cylindra - w G36C powinieneś mieć w stocku Typ 2 i przy tej długości wymiana nie powinna być konieczna, jednak jeśli nie będziesz zadowolony z osiągów może warto by było wstawić Typ 1

Tutaj trochę o cylindrach

Poczytaj trochę, będziesz miał rozeznanie i będziesz mógł podjąć decyzję.

I jak już wspomniałem. Powinieneś pytać w temacie o tuningu G36C.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...