Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LMT MRP Defender 2000


Recommended Posts

Witam,

szukałem na Forum jakiegoś opisu do tej repliki, ale wyszukiwarka nic mi nie wyrzuca więc ośmielę się

zapytać tu :blush: Chodzi mi o tę replikę LMT MRP Defender 2000

 

Oglądałem ją dziś w sklepie i pan sprzedawca bardzo ją zachwalał. To co mnie w niej cieszy to

fakt, że jest metalowym monolitem co mnie się wydaje zaletą (chociaż może się zaraz okazać, że się mylę :icon_razz2: )

To co mnie martwi to fakt nieco krótkiej lufy. Czy to się nie przełoży na celność ? Biorąc pod uwagę raczej sporą prędkość

(podają 400 fps) :zastanawia: Oryginalny magazynek ciężko wchodzi ale podobno inne pasujące dużo lepiej...

Ktoś miał do czynienia z tym cudem w praktyce ? Bo 1 850 PLN to sporo i chciałbym wiedzieć, że nie będę robił

za "opróżniacza niechcianych stanów magazynowych" :wink: Dodatkową zaletą jest fakt, że jest "od ręki" a nie "za xxx tygodni" :P

Link to post
Share on other sites

na pewno będzie dobra do CQB z celnością nic nie powinno się zmienić no chyba ze będziesz w nie wkładał kulki 0.20 to wtedy z zasięgiem będzie lipa co do magazynka nie wydaje mi się bo oryginał powinien wchodzi dobrze a z innymi mieć problemy :D

PS:poprawcie mnie jak coś źle napisałem :D

Link to post
Share on other sites
PS:poprawcie mnie jak coś źle napisałem :D

 

Powiedział bym, że wszystko.

 

Przy 400fps to kulki 0.25 są optymalnym rozwiązaniem. No i niestety ale przy tej mocy CQB w większości przypadków odpada.

 

G&P to dobra firma ale zastanawiał bym się czy MRP równoważy koszt tego AEGa, tym bardziej, że dokupić trzeba by było jeszcze baterię.

 

Ogólnie użytkowo marka prezentuje się tak jak G&G, chociaż odrobinę lepiej spasowana, wyglądem... no jest bardziej lansiarsko ;)

Edited by mikunda
Link to post
Share on other sites

Nie wyróżnianie się jest tu kryterium tylko raczej solidność konstrukcji. Po prostu MRP robi na mnie bardzo solidne

wrażenie, ale ponieważ się nie znam to pytam bardziej doświadczonych :) Sprzedawca twierdził, że nie ma problemu

z upgrade'm tego cacka, ale ja nie mam o tym pojęcia więc nie wiem jak i czy w ogóle coś będzie do tego pasować

gdybym chciał dodawać kolimatory, rączki, granatniki, lufy precyzyjne i co tam jeszcze Wam przychodzi

do głowy :) Martwi mnie trochę "krótkość" tej stock'owej lufy - do budynku toto za silne a do lasu...

bo ja wiem...jakieś takie krótkie ? :zastanawia:

 

A co gdyby to porównać z tym ? M16A4 RAS FN (oczywiście zakładam, że to M16 trzeba by podrasować by miało podobne osiągi).

Edited by Kargan
Link to post
Share on other sites
Mhm. Za mniej można kupić równie dobre G&G.

 

Sorry, ale G&G nie jest tym samym co G&P. Bebechy może i mają podobne, ale G&P jest o wiele lepiej zrobiony, nic nie trzeszczy i wszystko wygląda pięknie. Tego o G&G nie mogę powiedzieć.

 

G&G jest najlepszy do tuningu. ICS ma drogie części.

 

Na jakiej podstawie sądzisz, że G&G jest najlepszy do tuningu ? Bo jak dla mnie tuning można przeprowadzić w większości eMek podobny, więc w czym G&G się wyróżnia ?

 

ISC ma drogie części, jak prawie każda replika, którą chcesz serwisować tylko na częściach z tej firmy. ( Co jest absolutną głupotą )

 

Zalety poszczególnych eMek

ISC- dwudzielny gearbox,

G&P- mistrzowskie wykonanie

G&G- tańsze od ww, a też strzela :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ja porównałem tego LMT MRP Defendera, ICS i G&G. Jako że nigdy w łapkach nie miałem G&P, nic o nim nie mówię. G&G lepszy do tuningu bo korzysta ze standardowych części, ICS już nie do końca. Ale ICS jest bardzo przyzwoity. Ale koszty górnego GB są naprawdę spore. Jeśli wg. ciebie lepszy jest G&P to pewnie tak jest. Ja nigdy go nie miałem w łapkach więc nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Jeśli podoba Ci sie ta emka, bierz ją, mysle ze lepszy wybor niz ics.

Replika ma w realu pewnie jakies 380fps a nie ponad 400.

Masz risy łączace sie z body w taki sposob że przod repliki nie ma prawa latać na boki.

Jeśli się koledzy nie znacie nie wypowiadajcie.

Chłopak pyta sie o konkretną replike, nie polecajcie mu czegos kompletnie innego bo wyczytaliscie na forum ze jest ok.

Nie mieliscie z czym stycznosci osobiscie nie piszcie, nikomu nie przydadzą się Wasze wywody.

NIE, g&g nie jest dobre do tuningu.

NIE tuninguj ics, g&p ma w stocku swietne osiagi ktore kazdemy szturmowcowi wystarczą.

Link to post
Share on other sites

Nie daje mi spać ten Defender (gdzie ta cholerna premia :angry: ).

Krótkie pytanie: czy do niego stosunkowo łatwo można kupić/zamontować dobry tłumik ? I czy to ma sens ?

Tzn. nie chodzi mi o to czy tłumienie dźwięku strzału ma sens tylko czy

a) to "koszerne" rozwiązanie :D

b) czy to może pogorszyć np. zasięg czy celność ?

 

Broń jest sporo krótsza od M16A4 więc może z tłumikiem nie wyglądała by tak źle :zastanawia: Bo jak rozumiem

ta lufa, która jest w stocku jest OK ? Z tego co opowiadał sprzedawca to 6,04 - w opisie na stronie nie podano :icon_neutral:

A właśnie - jak jest z ewentualną wymianą/przedłużaniem lufy w tym modelu ? Schowała by się może w tłumiku :blush:

Link to post
Share on other sites

On mówił o założeniu tłumika i jego konsekwencjach.

Stosunkowo łatwo Ci będzie dokupic tłumik do tego karabinka, 99% tlumikow na rynku asg wejdzie.

Koszerna to ta replika nie jest, żadna armia z takiej nie korzysta o ile mi wiadomo, wiec wsadzenie tłumika nie pogorszy walorow estetycznych tej emki.

Lufa w stocku jest ok, nie musisz wymieniac, znajomy dal do g&p tania precke i skutecznosc strzalow nie uległa zmianie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...