Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kargan

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 1. Rozgrywka będzie toczyła się w lesie. Nie spodziewam się wielu budynków :zastanawia:
 2. Jest temat o latarkach to się podłączę :) Co byście polecili na nocnego MilSima ? Doświadczenia z zabawy nocnej nie mam żadnego :bialaflaga: Raczej latarka na czoło czy na replikę ? Trochę mam mieszane uczucia do mocowania "punktu celowania dla przeciwnika" na własnej głowie :zastanawia:
 3. A te STAR'y to bywają metalowe ? Bo widziałem tylko plastik. No i chodzi mi o magazynki do M'ki :)
 4. Hejka, założyłem temat bo grzebałem, grzebałem i coś nie mogłem znaleźć recenzji Real-Cap'ów :blush: Szukam dobrych magazynków Real-Cap - niekoniecznie najtańszych czy tanich a po prostu dobrych. Zależałoby mi również na tym by były metalowe chociaż jeśli ten fakt wyklucza "dobrość" to jakoś będę musiał z tym żyć :dry: Czy ktoś ma/widział/testował takie coś: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=344 Jakoś specjalnie tanie toto nie jest, ale ma przynajmniej wygląd magazynka do M'ki a nie pistoletu na wodę...pytanie jak z jakością ? :bialaflaga:
 5. Nas tylu nie ma, ale też przeważnie Leśne Dziadki :happy:
 6. Ehhh a ja myślałem, że da się uniknąć tego "w kółko" i wypracować jakąś w miarę obiektywną opinię :blink: :dry:
 7. Dzięki Lesio - czyli jak na razie Propper na pierwszym miejscu :)
 8. Ja o niebie wy o chlebie :dry: A co ja pisałem o kontraktach ? A poza tym kilka postów wyżej podałem linka do NOWEGO 3C w kroju ACU - problem polega na tym, że nie znam tej firmy i nie wiem czy to chłam czy nie. Dzięki za opinię o Mil-Tec'u.
 9. Konkretnie to szukam mundurów (najlepiej ACU) w kamuflażu 3-Colors Desert i UCP plus do tego ewentualnie kolejne warstwy (softshell, kurtka, kapelutek itp.) :) Powyżej podałem przykład Tessar INC. - nic mi ta nazwa nie mówi i nie wiem czy to cudowny ciuch czy jakaś popelina :zastanawia:
 10. Chciałbym na początku zaznaczyć, że wiem - kontrakt jest najlepszy :dry: Problem polega na tym, że dostanie kontraktu w konkretnym kroju, kamuflażu i rozmiarze nie jest już takie łatwe. W związku z tym co powyżej czy ktoś mógłby się pokusić o ustawienie w jakiejś skali jakości tych wszystkich firm szyjących kopie (i/lub kontrakty) umundurowania. Chodzi mi przy tym głównie o JAKOŚĆ wykonania (trwałość materiału, kolorów, precyzję szycia itp.) a nie o to ile to może kosztować. Zakładam przy tym, że nie zawsze będzie tak, że najdroższy = najlepszy :happy: Propper, Tru-Spec, Mil-Tec, Heli
 11. Wreszcie !! Udało mi się kupić tego polecanego Tri-Zip'a :icon_biggrin: Panowie Catch22 i Królik - dzięki za polecenie . Plecak jest rewelacyjny :maniak_OK:
 12. Dostałem w swoje łapki Apteczkę 2 Gen. i dwie ładownice Super2M4 - wzorowo uszyte. Genialna robota godna polecenia :icon_biggrin:
 13. Kargan

  Ładowarki

  Ta ładowarka: Ansmann może i nie jest najgorsza a na pewno nie jest tania. Niestety uznałem ja za bezużyteczną. Kupiłem zwalony pakiet NiMH 3300 Sanyo i nie wiedziałem co się dzieje dopóki nie kupiłem PORZĄDNEJ ładowarki. Tania nie jest, ale dzięki niej już po godzinie wiedziałem, że do pakietu 3300 wchodzi tylko 1000mAh :icon_eek2: Od dziś jakby się ktoś pytał to tylko takiego typu ładowarka:Power Peak B6 EQ-BID
 14. Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka kolorystyka obowiązuje na "zgaszonych" oznaczeniach/flagach/naszywkach ? Nie wiem czy to jest "jak wyjdzie producentowi" czy może mówi o tym jakaś norma podająca R-xxx G-yyy B-zzz :zastanawia: Chciałbym dać coś do "wyszycia" i chcę uniknąć nieporozumień w odbiorze kolorów...jedną grupę naszywek już muszę wpakować do szuflady bo do noszenia się raczej nie nadaje :icon_razz2:
×
×
 • Create New...