Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikunda

Użytkownik
 • Content Count

  794
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4323 profile views
 1. Arcturus ma kilka niestandardowych rozwiązań w Gearboxie, mikrostyk, zwalniacz antireversala i dziwne dodatkowe plastiki do stabilizacji gearboxa. Więc tutning będzie wiazał się pewnie po pewnym czasie z rezygnacji z niektórych funkcji lub dłuższego szukania zamienników. Cyma to Cyma, tutaj wszystko zostało powiedziane.
 2. Po to aby np. jeżeli uszkodzisz mikrostyk, móc go wymienić.
 3. Słuchawki nie będą współpracować z PTT, Earmor działa tylko z PTT Earmora.
 4. Zgłaszaj jako oszustwo, oszustwo nie ma kwoty granicznej.
 5. Akurat tę replikę robi dla EMG G&G nie G&P
 6. Ja poleciłbym rękawice żeglarskie, spełniają wszystkie warunki, są modele bez palców, mają specjalne wzmocnienia do ochrony podczas pracy z linami więc będą bardzo odporne na przetarcia.
 7. Tak, Gearboxy są z grubsza ustandaryzowane, także, większość Gearboxów V.3 podejdzie, mogą ewentualnie wymagać lekkiego podszlifowania gdzieniegdzie. Najlepiej przed zakupem konkretnego gearboxa zapytać na forum, czy będzie pasował ;)
 8. @Darekptr A niby co to jest jak nie chińczyk. XD @kaflok To nie jest normalne, jeżeli się nie domyka to jest nie do użytku.
 9. Jest to oficjalny dystrybutor Husara, więc w teorii nie powinno być problemów, ale sam sklep jest zrealizowany tragicznie i niezgodnie z przepisami prawa, choćby brak dostępnego regulaminu przed złożeniem zamówienia, brak informacji o przetwarzaniu danych itp. Wg. mnie to dyskwalifikuje z korzystania z takiego sklepu, bo jeżeli nie potrafią dostosować się do obowiązującego prawa na podstawowym etapie świadczenia usług to co będzie jak wynikną jakiekolwiek problemy? Wróć, znalazłem regulamin jest na samym dole strony głównej jasno-żółte litery na białym tle... mocno dyskusyjny design...
 10. W sklepie stacjonarnym Gunfire we Wrocławiu. Nie mają go na sklepie internetowym.
 11. Do CORE? Nie. Ponad połowa (i to ta droższa) tego zestawu pójdzie do szuflady. Zębatki i tłok w CORE są na tym samym poziomie co SHS, więc jedyny powód zmiany zębatek to chęć zmiany przełożenia, prowadnicy sprężyny nie zastąpisz tą z zestawu bo ESA/CORE wymaga innej. Głowicy tłoka też nie trzeba wymieniać, co najwyżej zmienić O-ring, można ewentualnie pokusić się o zmianę cylindra z aluminiowego na stalowy. Ogólnie wallop rozpisał co warto zrobić.
 12. Oprócz tego, że nie ma żadnego elementu wspólnego z serią ONE... Nowe korpusy, nowy gearbox z częściami wewnętrznymi, nowe elementy plastikowe, nowe chwyty przednie...
 13. @OFF Tak obszerny, że o EDGE nie ma ani słowa, a o CORE znalezienie czegokolwiek w 50 stronicowym temacie bez wyszukiwarki jest mega upierdliwe. @mrozo Polecam wziąć EDGE, metalowy korpus/mosfet/ dwa bardzo pojemne midy kilka bajerów i bardzo dobre spasowanie. Na początek będzie świetna, trzeba tylko dokupić baterię, ładowarkę, dobre kulki i dobre okulary i można szaleć.
 14. Jakieś zdjęcie by się przydało do jakiej wysokości podnosi się przerywacz podnoszony zębatką, zarówno oryginalny jak i ten z zestawu.
×
×
 • Create New...