Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikunda

Użytkownik
 • Content Count

  806
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,255 profile views
 1. X-ASR resetuje się po odłączeniu akumulatora. Błąd silnika masz bo coś go blokuje, zapewne źle złożona replika lub jakieś uszkodzenie.
 2. A silnik był podłączony czy kręcił poza GB? Bo ta elektronika ma zabezpieczenia mające zapobiegać w razie awarii dalszym zniszczeniom, które właśnie w ten sposób działają.
 3. Tak się składa, że problem z ASTEREM jaki jest w tym filmie jest już dawno rozwiązany. I wystarczyła do tego aktualizacja oprogramowania. Poza tym, z tego co widać po późniejszych recenzjach ludzie sobie chwalą i po aktualizacji nie mają już problemów
 4. Głowica MAXX ma z przodu dodatkowy zderzak, przez co pracuje w GB i piny w gearboxie nie są w osi z otworami. Piny w GB nie są wzmocnione, służą tylko do stabilizacji głowicy więc mogą pękać przez to, że jest przenoszona na nie energia zamiast na czoło GB. Można temu zaradzić przez wymianę zderzaka na coś z nieuginającego się materiału, tworzywo, lub metal. ale oczywiście wtedy tracisz funkcję amortyzacji, ew. jeżeli masz dostęp do precyzyjnych narzędzi, możesz też poszerzyć otwory w głowicy, tak by uwolnić zakres pracy. https://www.retroarms.com/news/destroying-gearbox-by-cylinder-h
 5. W internecie masz sporo projektów CAD gearboxów, na to czy wymiary się zgadzają masz taką samą szanse jak na to, że tu ktoś wrzuci poprawnie zwymiarowany. BTW. Trudno by nie Regdorn był adminem jak to jego portal.
 6. Naprawdę tak trudno zrobić ostre zdjęcie?
 7. Arcturus ma kilka niestandardowych rozwiązań w Gearboxie, mikrostyk, zwalniacz antireversala i dziwne dodatkowe plastiki do stabilizacji gearboxa. Więc tutning będzie wiazał się pewnie po pewnym czasie z rezygnacji z niektórych funkcji lub dłuższego szukania zamienników. Cyma to Cyma, tutaj wszystko zostało powiedziane.
 8. Po to aby np. jeżeli uszkodzisz mikrostyk, móc go wymienić.
 9. Słuchawki nie będą współpracować z PTT, Earmor działa tylko z PTT Earmora.
 10. Zgłaszaj jako oszustwo, oszustwo nie ma kwoty granicznej.
 11. Akurat tę replikę robi dla EMG G&G nie G&P
 12. Ja poleciłbym rękawice żeglarskie, spełniają wszystkie warunki, są modele bez palców, mają specjalne wzmocnienia do ochrony podczas pracy z linami więc będą bardzo odporne na przetarcia.
 13. Tak, Gearboxy są z grubsza ustandaryzowane, także, większość Gearboxów V.3 podejdzie, mogą ewentualnie wymagać lekkiego podszlifowania gdzieniegdzie. Najlepiej przed zakupem konkretnego gearboxa zapytać na forum, czy będzie pasował ;)
×
×
 • Create New...