Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN2000 G&G vs Scar-L G&G


Recommended Posts

Kurcze, to już trzeci temat typu F2000 vs cośtam. Bierz to co Ci się bardziej podoba. Jak SCAR podobają się tak samo jak FN to bierz FN z powodu możliwości zmiany mocy. Za Ciebie nikt nie zdecyduje (za to na dniach Fy w SalonieASG się skończą bo wczoraj mieli już tylko 2 sztuki, a następna dostawa dopiero po świętach :)).

Edited by BlazakoV
Link to post
Share on other sites

Z tym wyróżnianiem się z tłumu - do czasu. F2000 ma wszelkie powody ku temu aby stać się równie, jak może nie bardziej popularne od P90 i AUGów razem wziętych. A jak sam napisałeś, poza dokręceniem tłumika, no, i może w przyszłości granatnika nic z nim specjalnie ciekawego nie zrobisz.

 

Na Twoim miejscu bym brał to co Ci się bardziej podoba - czyli SCAR.

Link to post
Share on other sites

SCAR G&G ma w stoku 370 fps-ów więc odpada do CQB.

Poza tym skoro masz replikę do lasu i potrzebujesz czegoś do CQB, w które nomen omen bawisz się sporadycznie, to nie lepiej jakieś P90, MP5K, czy nawet Glocka 18C? Albo jakiegoś solidnego boczniaka - klamka KSC lub TM`a?

Ogólnie coś co w razie potrzeby może wsiąść ze sobą na zwykłą strzelankę do lasu jako zapas, a przy bliskim kontakcie będzie służyć jako "główna"?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Od kiedy scar GG ma 370 fps? ... mój od nowości miał ledwie 360 ... a teraz (ok pół roku ) napewno nie ma ponad 350... a to chyba się zalicza do limitu cqb... Kiedyś tam już się rozpisałem na temat GG SCAR i polecam ta replikę bo jestem z niej zadowolony ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...