Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika sportowa


Recommended Posts

Otóż, szukam repliki do 300-400 zł (nie wiatrówka) z której można byłoby postrzelać np. Do tarcz.

Nie ma ona służyć do walki, lecz do rekreacji. Coś wyglądem przypominającym R700 bądź M1Garand.

FPSów nie musi mieć dużo, ale żeby waliła na te 30-40m. Co do rodzaju to może być spring... Warto kupować np właśnie tego r700 za ok 300zł z taiwanguns?

Przypominam że replika ta NIE będzie służyła do walki.

Btw: Chodzi o tą replikę http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/mb03_wooden_well-712.html

Edited by osa1942
Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał kolega z wiatrówki bedziesz miał frajde i pewność, że trafisz z 20 metrów w puszkę! Ale za żadne skarby nie kupuj Lider-ów, Germanów itp za 80-100 zł, szeroki łukiem omijać! http://allegro.pl/hatsan-ranger-80-tr-stg-sas-4-5mm-gw-3-7x20-zest-i1333449532.html na sam początek idealny zestaw, sam posiadam Hatsana i jestem bardzo zadowolony, "optyka" :) siada po 1k śrutu ale czego sie spodziewac za 30 zł.

Link to post
Share on other sites

1. Tak jak jeden z kolegów doradził bierz jakiegoś Hatsana, a jak masz te niecałe 500zł to wtedy używaną Slavię.

2. Nie kupuj wiatrówek na CO2 itp. W tej cenie nic dobrego nie kupisz, dopiero jak masz 800zł to możesz myśleć o takiej (dodatkowo w zimie sobie nie postrzelasz).

3. Najlepsze wiatrówki sprężynowe to te z dolnym naciągiem, niestety za taką musisz dać minimum 1300zł, ponieważ te tanie modele mogą ale nie muszą urwać Ci palce podczas ładowania. (Ja mam HW97k i jest to jedna z najlepszych sprężynówek).

4. Jeśli chcesz mieć lunetę, która się nie rozwali po kilku strzałach, to jej koszt to minimum 300zł.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, jeszcze poszukam. Wiatrówka - fajna rzecz... Ale tu gdzie ja mieszkam nie postrzelał bym długo..

Jedni mnie zgłoszą na policję że mam broń i mogę kogoś zabić... Inni będą mnie opie***** za to że im dziecko budzę ...

A jeszcze inni będą krzyczeć "Daj postrzelać nooo daaaj... Nie? Ale żyd... " A ASG ciche więc mogę nawet w garażu postrzelać.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, jeszcze poszukam. Wiatrówka - fajna rzecz... Ale tu gdzie ja mieszkam nie postrzelał bym długo..Jedni mnie zgłoszą na policję że mam broń i mogę kogoś zabić... Inni będą mnie opie***** za to że im dziecko budzę ...A jeszcze inni będą krzyczeć "Daj postrzelać nooo daaaj... Nie? Ale żyd... " A ASG ciche więc mogę nawet w garażu postrzelać.

 

Żyd pisze się z DUŻEJ litery.

To, że Cie zgłoszą na policję to się nie martw, wiatrówki nie zaliczają się do broni ponieważ ich energia kinetyczna nie przekracza 17J i są dostępne bez zezwoleń.

Link to post
Share on other sites

Zależy, o kim mówisz - mieszkańcu Izraela czy wyznawcy judaizmu. Jeśli o tym pierwszym, to tak jak Polak czy Włoch, Żyd także powinien być napisany z dużej litery. Jeśli zaś piszesz o 'starszym bracie w wierze' chrześcijanina, to dla odmiany duża litera na początku będzie błędem.

 

A w garażu to ja bym z niczego nie strzelał... Idziesz na pole/łąkę/do lasu etc i tam sobie organizujesz bezpieczną strzelnicę polową :wink:

Link to post
Share on other sites

Według prawa osoba niepełnoletnia może korzystać z wiatrówki tylko pod opieką osoby dorosłej. Wydaje mi się, że kolega nie ma 18 (chodź może się mylę) i po prostu chce sobie spokojnie postrzelać i żeby się do niego nikt nie przypierdzielał. Nawet jak kogoś przez przypadek postrzeli z repliki ASG to przeprosi i nie będzie kłopotu a z wiatrówką to hmm... sami wiecie. Co do budzenia jakiegoś dziecka i czepiania się sąsiadów, wiatrówki strzelają porównywalnie jak ASG - cicho. I następnym razem nie wymieniaj nazw ludzi innej narodowości na forum, ponieważ sam widzisz ile to szumu robi.

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Ja kilka razy strzelałem z wiatrówki "łamanej" i była bardzo głośna .

Mam takich sąsiadów że kiedyś (gdy miałem wiatrówkę dziadka) i strzelałem sobie z niej nikomu nie wadząc...

Aż do pewnego dnia ... Kiedy ów sąsiad, zastrzelił z wiatrówki 2 własne kury i podał mnie na policję, że to niby ja je zabiłem ... Z kończyło się na sprzedaniu wiatrówki i zapłaty za mandat. Dlatego wole drugi raz nie ryzykować. Co do wieku, to mam 14lat, więc jestem za młody na udział strzelankach ASG.

W sumie u mnie poza strzelaniem w garażu z czegoś cichego to nic innego nie można robić... Gdy miałem motor, sąsiedzi zadzwonili na policję za to że jest za głośny i zakłócam im cisze ... Ah ci ludzie ...

Link to post
Share on other sites

Widzę, że sąsiedzi to idioci. Do wiatrówki można zainstalować tłumik (wystarczy ok 150zł). "Zainstalować" bo raczej będzie na stałe. Jest jeszcze jedna opcja: tłumik zrobić z rolki od srajtaśmy ale to już nie to forum aby wyjaśniać. Kup sobie jakiegoś krótkiego gaziaka z blowbackiem (za te 300zł będziesz miał już coś fajnego), a jakiego to już sobie wybierz czy chcesz USP, GLOCKA czy może Colta 1911 lub coś innego. A i nie zapomnij o okularkach/goglach żeby kupić.

Mudzyn - masz rację ale lepiej aby się nie szlajał sam z wiatrówką po łąkach i polach bo jeszcze mu ryj oklepią i zabiorą sprzęt.

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...