Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś od Ghosta z Coda.


Recommended Posts

Siema, mam pytanie gdzie można kupić takie słuchawki na uszy z mikrofonem (nosi je Ghost w COD MW2)

Czy kolega abyśmy rozmawiali między sobą musi mieć ten sam sprzęt.

 

Tu macie tego Gościa z słuchawkami.

http://www.gamerfuzion.com/file/pic/photo/2009/11/LaserBolt-modern-warfares-ghost_500.jpg

 

Może być coś takiego?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_295&products_id=4442&name=Zestaw_Sluchawkowy_-_Swimmer_-_BJ-1

Edited by Ghost10
Link to post
Share on other sites

a ja odpowiem bez przekąsu

Siema, mam pytanie gdzie można kupić takie słuchawki na uszy z mikrofonem (nosi je Ghost w COD MW2)

tak jak już wspomniano kopie comtaców czy sordinów

Czy kolega abyśmy rozmawiali między sobą musi mieć ten sam sprzęt

musi mieć 'radyjko' nadające w tej samej częstotliwości.

co do zestawów słuchawkowych rózne zestawy pasują do różnych radio, więc kupując musi patrzeć czy wtyczka będzie odpowiednia.

 

taki jestem fajny ;|

Edited by fooze
Link to post
Share on other sites

A co ma mieć, przenośne studio radiowe? :sciana:

Musicie mieć radia (krótkofalówki, PMR, jak zwał, tak zwał) ustawione na ten sam kanał (czyli tę samą częstotliwość). A żeby do tego podłączyć te headsety, to w radiu i w zestawie słuchawkowym musi być takie samo złącze.

 

Btw. po co ci to? Tak pokrótce wytłumacz, bo z twoich postów można wywnioskować, że sam tak naprawdę nie wiesz...

 

[...]

Link to post
Share on other sites
Btw. po co ci to? Tak pokrótce wytłumacz, bo z twoich postów można wywnioskować, że sam tak naprawdę nie wiesz...

 

Przecież napisał, że chciałby rozmawiać z dwoma kolegami.

 

Ghost10: Potrzebujesz przede wszystkim "nadajniko-odbiornika bezprzewodowego" kompatybilnego z tymi Twoich kolegów :wink: . W zależności od tego, co oni mają, potrzebujesz PMR (potocznie walkie talkie, krótkofalówka) lub przenośnego radia (potocznie radio, krótkofalówka). Kiedy już będziecie mieli coś takiego, to będziecie mogli się ze sobą komunikować.

 

A teraz słuchawki. Słuchawki są po to, żeby osoby w około nie słyszały tego, co Ci leci w radiu. No i ogólnie jest wygodniej, przyjemniej i łatwiej. Słuchawki mają wtyk, który wsadza się do radia. Wtyki są różne, więc najlepiej się upewnić, że kupujesz "nadajniko-odbiornik" z jednym z popularnych gniazd słuchawkowych (motorola 2piny, motorola 1 pin, kenwood). W oparciu o gniazdo dobierasz potem słuchawki z odpowiednim wtykiem.

 

Dlaczego najpierw "nadajniko-odbiornik"? Ponieważ przez same słuchawki pogadasz najwyżej z kolegą obok.

 

Pozdrawiam

M.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...