Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To zależy od osoby, która je nosi. Mi oryginalne ESS Ice czyli OKULARY potrafią zaparować tak, że mam problemy z poruszaniem się w lesie, nie mówiąc od dobrym wycelowaniu. Jak dla mnie jedynym rozsądnym rozwiązaniem są rozmaite chemikalia zapobiegające parowaniu, czy to stworzone do tego, czy też jakieś pasty do podłóg itp. Jedynym wymogiem jest to, aby taka substancja w efekcie jej stosowania nie uszkodziła nam wzroku...

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

EDIT: okulary używane bez kominiarki, maski, czegokolwiek innego na szyi lub twarzy, jedynie bonnie hat na głowie.

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Kopnij się na strzelankę i poproś o pomierzenie okularków i gogli.Problemu z tym nie będziesz miał (o ile oczywiście nie trafisz na jakichś buców) wybierz które będą najlepiej pasować i sobie kup. I tak jak mówi Errhile ochrona oczu to jedyna rzecz na której poprostu nie warto oszczędzać, robisz to dla własnego bezpieczeństwa. A żeczona pasta do mebli nazywa się Cyprysik, ale i ona (tak samo jak i markowe antyfogi) ma swoje ograniczenia. Jeżeli okulary czy gogle nie bedą właściwie wentylowane nawet nałożenie kilograma antyfoga nie pomoże, poprostu para nie mając gdzie uciec będzie się osadzała na najchłodniejszej części gogli (czyli na szybce).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...