Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pojemnik na baterię


Recommended Posts

Witam.

Czy jest jakiś pojemnik na baterię który pomieści akumulator o grubości ~25-26mm?

Teraz mam pokrowiec na kolbie lecz chciałbym to wyeliminować ponieważ po przekładce kabli na kolbę coś zaczęło sprężynować w body i są problemy z selektorem.

 

Replika to CM.040.

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Opisz co Ci sprężynuje. Ja mam CM 040C a to ten sam co twój tylko inna kolba i mam ładownicę na kolbie z pakietem i mi nic nie sprężynuje. Wyjmij GB i ułóż dobrze kable , pozazębiaj dobrze blaszki z ząbkami od selektora ognia i tyle.

 

Którędy wyprowadziłeś kable do kolby?

Link to post
Share on other sites

Przez dziurę w tyle body, kiedy komora jest nie dociśnięta do GB to wszystko dobrze chodzi ale jak jest już dociśnieta to jest tylko auto. Faktcyznie chyba zrobie nowe okablowanie i moze będzie dobrze. Ale jak był by jakiś pojemnik na takiego "grubasa" to byłbym wdzięczny za jego wskazanie.

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

Ułożenie kabli może blokować położenie płytki selektora . Przy semi wysuwa się ona maksymalne do tyłu i może jej brakować miejsca . Czy dźwignia selektora bezproblemowo przechodzi w miejsce semi ? Możesz ją przesunąć jeszcze niżej niż wgłębienie (punkt do semi) na body czy stawia opór?

 

Ja do pakiety dolutowałem kable 4mm^ modelarskie i zrobiłem nacięcie z boku w pokrywie zamka od strony prowadnicy na montaż boczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...