Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZLOT ASG ,,OPERACJA CORRIENTES,,


Zlot   

84 members have voted

  1. 1. Czy byłbyś na zlocie?

    • TAK
    • NIE
    • Chciałbym ale nie mogę ( zły termin)


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chemik_1985 odpowiedź co do swojego pytania masz w zasadach.

 

2. Dozwolone jest używanie wyłącznie replik ASG, max 500 fps. (z wyłączeniem replik snajperskich).

Odstępstwa od tej zasady SA dopuszczalne i wymagają osobistej zgody organizatora.

 

Nie twierdzę, że nie potrafisz się posługiwać repliką.

Trzeba jednak zauważyć, że na większości zlotów czy też lokalnych strzelanek przyjmuje się max 450 fps dla szturmiaków.

 

Tu mnie org zaskoczył podając 500 fps. Pewnie nieświadomie, ale przyczyniając się do bezsensownego i niebezpiecznego napędzania wyścigu zbrojeń.

 

Teraz mamy przykład jakie to niesie skutki i kombinowanie. Ktoś kto wcześniej miał replikę używaną tylko jako snajperkę ze względu na swoją siłę, dzięki takim zasadom zdejmuje sobie lunetę i ma szturmiaka... a siła snajperek leci w górę. Nawet jeżeli większość osób będzie bardzo uważać to i tak znajdzie się jakiś bolo co zacznie pruć do wszystkiego co się rusza z 10 m jak nie mniej i zrobi komuś krzywdę.

 

(Chemik_1985 pisząc to nie mam na celu obrazić Ciebie, bo to się tyczy wszystkich, a przede wszystkim ciągłego zwiększania limitów fps i siły replik ujmując to w skali ogólnej).

 

Dlatego apel do organizatorów by jednak zmniejszyli limity fps w szczególności dla broni szturmowej.

Link to post
Share on other sites

Drogi Mike-u. Czy barrett M82 bez lunety stanie się karabinkiem szturmowym. Ciężka sprawa ,bo poniekąd masz rację. Trzeba by tu było określenia przez organizatora co to karabin snajperski według nich.

Edited by Sebo_NS
Link to post
Share on other sites

Witamy...

 

Co do apelu o zmianę limitu fps podczas rozgrywki:

1.Żadna zmiana nie nastąpiła gdyż nie są ona potrzebna.

2.Przepraszamy za dezinformacje potencjalnych zawodników.

3.Limit 500fps tyczy się replik snajperskich, szturmowe poniżej 450 (jeśli są jakieś uwagi lub ktoś uważa ze to za dużo proszę pisać na PM)

4.Rozmowy na temat limitu są w toku.

 

Pozdrawiamy

B.G.S.R

Link to post
Share on other sites

3.Limit 500fps tyczy się replik snajperskich, szturmowe poniżej 450 (jeśli są jakieś uwagi lub ktoś uważa ze to za dużo proszę pisać na PM)

 

Myślę, że tego punktu (tak napisanego) brakowało, gdyż poprzedni zupełnie coś innego sugerował (czyli do 500 fps dla szturmiaków).

 

Jak dla mnie problem w pełni rozwiązany, a limity w sumie można powiedzieć, że standardowe więc mój apel nieaktualny bo o takie rozwiązane mi chodziło.

Edited by Mike
Link to post
Share on other sites

Alez dziecko drogie ja wam zycze wszystiego naj-by wszystko sie udalo,kurcze sam bede po nocach kopal okopy by wszystko bylo dopracowane ale chamstwa nie znosze !!! Skoro ludziki przy strzelankach podchodza do nas i daj czesc a potem wypisuja takie historie to juz swiadczy o calej druzynie-powodznia !

Link to post
Share on other sites

Ogromny plus dla organizatorów za pomysł zorganizowania imprezy podczas dni Białej Podlaskiej.

Jak przypuszczam dzięki takiemu terminowi macie zapewnione zabezpieczenie imprezy przez OSP, Policję, Ochronę i wsparcie medyczne w razie w. Pewnie dzięki temu koszta są tak niskie 40 zł.

Lecz jest też ogromny minus takiego terminu teren rozgrywek znajduje się w prostej linii pomiędzy lotniskiem a chociażby czosnówką nie licząc Holi i innych małych miasteczek a osoba pijana wracająca z imprezy idzie zazwyczaj w linii prostej do domu :) czy też skacząca sobie w krzaczki za potrzebą pijana parka szukająca miłego przytulnego krzaczka. Reasumując będzie spora grupa pijanych cywili plącząca się po całym terenie rozgrywek.

 

PS. Jeśli moje przypuszczenia są błędne to proszę o skorygowanie ich

Roman

Link to post
Share on other sites

Można prosić jakiś telefon kontaktowy?

 

No i jeszcze czy Ak47 przerobiony na snajperkę będzie traktowany jako snajperka czy karabin szturmowy? Mam w nim 450 fps i nie wiem czy nie zostanę przez to niedopuszczony do rozgrywek.

Edited by Tat(A)r
Link to post
Share on other sites

Ogromny plus dla organizatorów za pomysł zorganizowania imprezy podczas dni Białej Podlaskiej.Jak przypuszczam dzięki takiemu terminowi macie zapewnione zabezpieczenie imprezy przez OSP, Policję, Ochronę i wsparcie medyczne w razie w. Pewnie dzięki temu koszta są tak niskie 40 zł.Lecz jest też ogromny minus takiego terminu teren rozgrywek znajduje się w prostej linii pomiędzy lotniskiem a chociażby czosnówką nie licząc Holi i innych małych miasteczek a osoba pijana wracająca z imprezy idzie zazwyczaj w linii prostej do domu :) czy też skacząca sobie w krzaczki za potrzebą pijana parka szukająca miłego przytulnego krzaczka. Reasumując będzie spora grupa pijanych cywili plącząca się po całym terenie rozgrywek.PS. Jeśli moje przypuszczenia są błędne to proszę o skorygowanie ich Roman

 

Witamy. Tak jest to dość duży problem (zgadzamy sie z tym i nie ukrywamy ze go nie ma) ale dzięki pomocy łącznie około 100 osób mamy zamiar zapewnić bezpieczeństwo na terenie zlotu. Sprawa bezpieczeństwa jest bardzo poważna i dlatego porozumiewając się z lokalnym środowiskiem ASG próbujemy zatwierdzić odpowiedni plan zabezpieczenia- zostanie on przedstawiony dokładnie 2 tygodnie przed zakończeniem zapisów aby każdy wiedział jak zostało to rozwiązane ( i jeśli mu sie nie spodoba będzie mógł się wycofać).

I Tylko jedna poprawka dotyczy to tylko zachodniej granicy terenu gry (8%) a nie całego terenu. Dzięki za poruszenie tej sprawy Roman , jeśli jeszcze coś wzbudza wątpliwości proszę pisać.

 

Telefon kontaktowy 506994209 , awaryjny 513723034

Jeśli będzie miał podczas mierzenia mniej niż 450 może być traktowany jako szturmiak.

 

Pozdrawiamy B.G.S.R

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witamy wszystkich bardzo serdecznie i przepraszamy za opóźnienia w odpisywaniu. Operacja odbędzie sie na 100%. Dzieki dodatkowym funduszom które uzyskaliśmy od sponsorów jesteśmy w stanie przeprowadzić zlot za taką samą stawkę dla minimum 160 osób. Termin zlotu 24-27 (nie dało rady poprawić na tym forum). wszelkie najnowsze fakty umieszczane as na stronie operacji www.operacjacorrientes.cba.pl.

 

UWAGA: Dzieki miedzy innymi naszym działaniom impreza masowa została przeniesiona (całe lotnisko dla nas).

 

pozdrawiamy

B.G.S.R

 

WAŻNA Informacja

http://forum.operacj....php?pid=26#p26

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Impreza była jaka była. MilSim to to nie był, nie będę mówił z czyjego powodu choć wszyscy mogą się domyślać. Jako organizatorzy staraliśmy się zapewnić jak najlepsze zaplecze techniczne, które chyba było na dość wysokim poziomie. Dziękujemy uprzejmie sklepu BBmax za serwisowanie i nie tylko (polecamy!).

Dziękujemy wszystkim za przybycie, pozdrawiamy i życzymy udanej kariery w ASG.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...