Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam...

Dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG ale wiem,że z niego nie zrezygnuję i chciałbym prosić doświadczonych kolegów o pomoc w kupnie dobrej repliki. To znaczy takiej, która ma solidną konstrukcję, mocne bebechy i całkiem niezły ciąg (fps) Chciałbym na nią przeznaczyć do 1500 PLN. Mocno zastanawiam się nad kupnem replik ze stajni KWA, a konkretnie kusi mnie by przeznaczyć pieniądze na replikę ze sklepu "casg.pl" (KWA-USA-M4A1-RIS-Gen2) choć ostatnio zostały wystawione na sprzedaż repliki ASG/KWA w sklepie "taktyczny.com" (LMT Defender RIS). Czy te repliki M4 RIS ze sklepu "COYOTE ASG" są identyczne co tę w "TAKTYCZNY.COM" czy są produkowane na tych samych podzespołach? Czy mają te same bebechy i konstrukcję? A może zaproponujecie mi jakąś inną replikę M4 z całkiem innych stajni? Czekam na propozycję i dobre rady ;) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czemu nie warto ? Lepiej żeby kupił shit i później żałował, że przepuścił tyle hajsu? Raczej nie...

A jak kupi coś dobrego a nawet mu się znudzi to przy sprzedaży może oczekiwać większej sumki ( mniej traci na wartości )

 

A co do repliki to poszukaj sobie opinii o niej na forum. ( napewno jest i to nie tak dużo, tylko 13 stron )

Link to post
Share on other sites

Najpierw powiedz, czy szukasz czegoś do cqb czy do lasu?

 

A co to ma wspólnego z pytaniem kolegi? - skoro dokładnie wie jaką chce replikę

 

Na Casg jest KWA USA.

LMT i te z Cyberguna to KWA Taiwan. Różnią się podobno tylko body, a wersje z USA przechodzą surowszą kontrolę jakości.

Możesz się jeszcze rozejrzeć za ICS, choć o RIS do 1500zł może być ciężko.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...