Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ehhh nowi... Nie było tego? Było i to pewnie nie raz, przy takiej fajnej lupie( mam nadzieje że wiesz już co mam na myśli) jest taka fajna opcja zwana SZUKAJ, wpisujesz temat o upatrzonej replice i czytasz. Tam na pewno jest napisane, a jeśli się nie nauczysz korzystać z tej opcji to zginiesz. I nie pisze tego bo chce zaszkodzić lub coś, to dla twojego dobra. Jeśli byś nie znalazł to zapamiętaj że najbardziej uniwersalne są kulki 0,23 chyba że nie chce ci się płacić za dużo to kilka zł mniej masz 0,2.

Link to post
Share on other sites

Ile jeszcze tematów tego typu założysz? :bialaflaga:

 

Masz ulituję się:

 

Optymalny wybór ciężaru kulek:

Repliki z prędkością wylotową kulki od 250fps do 300fps – kulki o wadze 0,20g / 0,23g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 300fps do 400fps – kulki o wadze 0,23g / 0,25g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 400fps do 480fps – kulki o wadze 0,25g / 0,28g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 480fps do 550fps – kulki o wadze 0,30g / 0,36g

Repliki z prędkością wylotową powyżej 550fps – kulki o wadze 0,36g / 0,43g

 

Info zaczerpnięte i innego forum, jednak nie będę robił reklamy :>

 

Pozdro,

Kiekos

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

OK wiem o co Ci chodziło. Proponowałem 0,23 i myślę że takie były by dobre. Wspominając o 0,2 chodziło o to że nowy koleś który kupuje gietę zapewne używaną i zaczyna bez sensowny temat na który odpowiedź mógł by uzyskać po przeczytaniu głównego tematu o tej replice nie będzie miał pewnie kasy na kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...