Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ostatnio w mojej snajperce jest taki problem , jak się załaduje to się trochę blokuje spust, a potem całkiem nie strzela ;/ Jak zdejmuje body to jest trochę lepiej , i zauważyłem że jak się tnie to z lewej strony gearboxa jest sprężynka z metalowym bloczkiem, która nie jest do końca w górze, a przy normalnych strzałach jest maksymalnie w górze. Prosiłbym o pomoc , jak ktoś nie wie o co mi chodzi to niech napisze na gg: 10543057, chętnie zrobię zdjęcia i wyślę, jak trzeba to nawet film ;] Prosiłbym o pomoc bo kupuje nowy karabin a mój qmpel z "oddziału" chętnie by kupił moją snajperkę , więc zależy mi , abym ją wyremontował . Z góry dzięki za pomoc .

Link to post
Share on other sites

Tutaj jest zespół tłoka i cylindra, oraz doczepiony pod nimi trigger set. A co do zdjęcia to weź je wyślij na forum, niech wszyscy zobaczą. Zgaduję, ze coś ci się zryło właśnie w zespole spustowym.

 

EDIT: Drugi...

 

 

59218787174358108026.jpg

 

Chodziło ci o ten element?

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Jest od blokady spustu, ale takiej jak napisał Dexter - po podniesieniu rączki. Manualny bezpiecznik jest po drugiej stronie. A przynajmniej powinien, bo tak samo jest w podobnych wynalazkach typu M6 i MB03. Zerżniętych z VSR oczywiście.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Uważaj, żeby nie pogubić sprężynek. W środku powinny być 2 większe plus ta jedna mała, którą wywalasz. Rozkładaj ostrożnie, to wszystko powinno zostać na swoich miejscach. Bo inaczej może być nieciekawie - ja ponad 3 godziny składałem bardzo podobny mechanizm spustowy...

Link to post
Share on other sites

nie śmiga już złożyłem ;] ale w te sprężynki jestem wprawiony bo jak składałem gearboxa v2 to musiałem trzymać 2 kabelki i jeszcze anti-ripostal (nie pamiętam jak to sie dokładnie nazywało) . pół dnia skręcania i rozkręcania ale naprawiłem mój pierwszy karabinek ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...