Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie odnoście wtyku K, pmr,


Recommended Posts

Witam

 

Jeśli pisze nie w w tym dziele to przepraszam i proszę o przeniesienie postu bowiem nie znalazłem innego miejsca gdzie mógłbym umieścić swój post.

 

 

Chcę kupić Bowmana i przy niem znajduję się wtyk typu K. I tu rodzi się moje pytanie: czy będzie on pasował do większości krótkofalówek, pmr?

 

Bardzo proszę mnie oświecić :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Lepiej było napisać tu:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/20722-radiokomunikacja-pytania-i-odpowiedzi/

A co do pytania

Nie, nie będzie pasował do większości. Będzie pasował do PMRek z wtykiem Kenwood (K). To chyba logiczne.

Zresztą zaczynasz od złej strony. Najpierw kupuje się radio a później do niego dobiera zestaw słuchawkowy z odpowiednim wtykiem. A Bowmana (oczywiście kopię) można kupić praktycznie z każdym wtykiem stosowanym w PMRkach.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego od złej strony? Może kolega dostał/kupił jakiś zestaw i teraz szuka do niego odpowiedniego radia.

 

Co do radia to na wtyki Kenwood są np bardzo dobre Intek'i lub jeszcze lepsze NavComm'y. W przypadku tych drugich trzeba troszkę się podszkolić w obsłudze, ale potem odwdzięczą się całym swoim dobrodziejstwem.

Link to post
Share on other sites

Czytaj ze zrozumieniem Pik - kolega napisał, że dopiero chce zakupić Bowmana. A dlaczego najpierw wypada wybrać radio a później zestaw słuchawkowy to chyba nie muszę tłumaczyć :icon_wink:

I nie wszystkie Inteki są na wtyk Kenwood vide Intek MT4040. Navcommy z kolei występują z dwoma rodzajami wtyków.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...