Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kable z tyłu, a kolba składana M4


Recommended Posts

Witam!

 

Mam problem z montażem kolby składanej w M4, otóż, na początku miała kolbę stałą, ale teraz udało mi się zakupić skłądaną i nie do końca wiem, jak ją zamontować. Udało mi się już ją przykręcić, ale użyłem uszczelki (okrągłe, metalowe, nie wiem dokładnie jak się nazywa) z kolby stałej, więc wystaje mi dosyć spory kawałek gearboxa. Nie mogę przełożyć kabli przez otwór w nowej uszczelce, z uwagi na duży wtyk baterii, więc pytam, czy są jakies pomysły na zakrycie gearboxa? Czy jest jakiś sposób, by przełożyć kable na przód karabinu bez otwierania gearboxa? A może uciąć po prostu ten kabel w miejscu, gdzie mógłbym przełożyć go przez tą metalową uszczelkę od kolby składanej, przełożyć i ponownie go połączyć?

Lub zostawić tak, jak jest i nic nie powinno sie stać?

 

Oto zdjęcie do moich pytań:

http://i53.tinypic.com/jtlwqw.jpg

 

Z góry dzięuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jeśli jednak dalej chcesz przeciągać kable na tył to możesz rozbroić wtyczkę.

Jeśli popatrzysz na nią od przodu zobaczysz takie małe blaszki odstające od złączki i opierające się o plastikową ściankę. Wystarczy wgnieść je lekko igłą i złącze łatwo wyjdzie z plastiku. Przed ponownym montażem odegnij spowrotem te blaszki i pamiętaj o odpowiedniej polaryzacji.

Link to post
Share on other sites

A orientuje się ktoś z Was, czy uda mi się przełożyć przez ten otworek wtyczki tamiya małe?

 

 

a nie da rady wypiąć pinów z wtyczki, przełożyć gole przewody i wpiąć znowu piny do końcówki???

 

minuta roboty i ani śladu ruszania...

Edited by seba1b
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...