Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

durrr

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, mam replikę całą pomalowaną farbą do maskowania. czym mogę to zmyć nie niszcząc repliki?
 2. durrr

  Producent PJ

  Witam, tak przeglądam sklepy i widzę że gdzieś wyparowały repliki od tego producenta. Ktoś ma wiedze co sie z nimi stało?
 3. Witam, potrzebuje porady kogoś kto ogarnia albo ma taką replike. Mam w niej blowback ale nie działa. Chciałem się kogoś dopytać czy czasem w mojej replice czegoś nie brakuje.
 4. Witam, mam pewien problem z tą strzelbą. Są tam 3 gumki hop up, 2 z nich mi się uszkodziły. Idzie zrobić żeby strzelała z jednej lufy tylko beż straty zasięgu albo idzie gdzieś dostać te gumki hop up?
 5. durrr

  MB08

  Przecież to jest stock. Jak nie masz o czymś pojęcia, a widać ewidentnie że nie masz to nie doradzaj nowym bo tylko w błąd wprowadzasz.
 6. Dokładnie, cymoglock w połączeniu z lipo robi konkretną rozpierduchę :D Przynajmniej jest to replika niemal bezawaryjna.
 7. Musisz mieć jakąś ładowarkę 9,6v. A wzór na ładowanie to (pojemność akumulatora X1,4) przez ilość mA z ładowarki.
 8. Na lipo to ja śmigam od 4 lat :) Tak się zainteresowałem tym rk bo sobie wisiała na ścianie to sobie mówię na zimę będzie jak znalazł. W ujemnych temperaturach nie będę katował SR-25. Muszę tylko poszukać jakiegoś lipola, który wejdzie pod pokrywę zamka.
 9. Jest jeszcze coś takiego że jak się zatnie w tylnym położeniu i nacisnę na spust to słychać tylko cyknięcie i moment się kable nagrzewają
 10. Witam, mam raczej nowe rk01w, stock baterię, bebechy full stock. Problem jest tego typu, że jak zacznę strzelać na auto to zacina mi tłok w tylnym położeniu i nie chcę przeskoczyć. Muszę podpiąć lipola żeby wykonać ten jeden strzał. Problem natarczywie się powtarza, ktoś wie co może być powodem? Mam wyjęty GB i się zastanawiam czy go rozbierać.
 11. durrr

  Snajperskie Kulki

  Potwierdzam, latają bardzo dobrze. Gdyby nie chwilowy brak kasy to zrobił bym zapasy na jakieś 2-3 lata :D
 12. Ogólnie polecane są np. uvex i-vo. Miałem jeszcze bolle tracker, też były ok.
 13. To jak to są radyjka od znajomego to nie prościeć porzyczyć na próbę i sobie sprawdzić jak śmigają?
 14. durrr

  Taiwangun.com

  Gratis od firmy :maniak_luzik:
×
×
 • Create New...