Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A2 z JG czy z G&G


Recommended Posts

Witam!!

Dopiero zaczynam zabawe z Airsoftem i szukam dobrej lecz nie drogiej repliki. Co polecacie M16A2 z JG ma ok 420 fps czy G&G ma około 360 fps. Tylko bardziej mnie martwi to że JG ma korpus z plastiku, a G&G ma z Metalu.

Z góry dzięki

No ładnie uogólniłeś, konkretny egzemplarz g&g mojego kolegi miał w stocku 270fps, z kolei jg innego kolegi szybko straciło 50 ze swoich 400fps.

Podaj konkretne modele, bo mamy kilka ganeracji g&g i jg, z czego g&g jest sporo droższe, ale jeśli Cie na nie stać to warto dopłacić do firmowki.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mowa o JG to chodzi mi o III Generację, ta co często sie pojawia na allegro.pl. a jeżeli chodzi o G&G to http://www.asg.com.pl/GR16_A2_M16A2_GG,p,2024.php

Za takie same pieniądze masz nowszą generacje g&g z mocniejszymi czesciami w gearboxie i blowbackiem.

Możesz też pomyśleć o g&p/vfc/kwa jesli dysponujesz taką sumą.

Jeśli chcesz lanserski blowback bierz g&g.

Szukasz świetnej jakości wykonania zewnętrznego i b dobre osiągi bierz g&p.

Kwa piękne nie jest ale ma wypasiony gearbox, wykonanie lepsze niz w chinolu.

Vfc... ma boltcatch (tak to sie pisze?) i wykonanie zewnętrzne/wewnętrzne ciut gorsze niz w g&p.

Link to post
Share on other sites

Za takie same pieniądze masz nowszą generacje g&g z mocniejszymi czesciami w gearboxie i blowbackiem.

Możesz też pomyśleć o g&p/vfc/kwa jesli dysponujesz taką sumą.

Jeśli chcesz lanserski blowback bierz g&g.

Szukasz świetnej jakości wykonania zewnętrznego i b dobre osiągi bierz g&p.

Kwa piękne nie jest ale ma wypasiony gearbox, wykonanie lepsze niz w chinolu.

Vfc... ma boltcatch (tak to sie pisze?) i wykonanie zewnętrzne/wewnętrzne ciut gorsze niz w g&p.

 

Znalazłem za Capri m16 a G&G za 1150 ale bez akumulatorków.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście miałem m4 G&G i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wykonanie wręcz perfekcyjne, w stocku masz lufę precyzyjną, porządną gumkę i inne bajery, ale ja na Twoim miejscu bym wybrał właśnie KWA II Gen. Jeżeli chcesz coś dłuższego - http://www.casg.pl/product-pol-757-KWA-M4A1-SR10-Gen2.html

Tylko ceny są dla mnie zabójcze ja maksymalnie 700 zł może więcej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...