Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Dboys Vs M4 SportLine CA Vs M4 Special Operation Dboys


Recommended Posts

I tu się nie zgodze, kupując używkę nawet świetnej firmy może się natknąć na jakąś awarię, Gb może być zjechany, gdyż sprzedawcy rzadko podają prawdziwy przebieg. Mając nowego Boyi'a masz gwarancje, a sam karabin nie jest zły. Oczywiście nie mówie że używki np. G&P są gorsze od DBOYS, lecz nigdy nie wiadomo co kupujesz na aukcji. Po za tym widać że kolega chce kupić NAJTAŃSZĄ eMkę, a firmówki raczej za tyle nikt mu nie sprzeda.

Edited by chrislacorunna
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja kupilem M4 BI-3681 D/BOYS i uwazam ze to najwiekszy shit... dlatego ze mialem wieczne problemy z elektryka i wiecznie byl na srwisie... takze mam uraz do boya i nigdy go nie kupie... dalem za niego 149€... i jak dla mnie nie warto bylo.... do tego serwis nie rozwiazal 4 razy problemu... przez jakies 2 miesiace...

Link to post
Share on other sites

A ja polece M4 BOYI. Mam tą replikę i jak napisał kolega wyżej jest awaryjna. Wymieniłem po jakimś czasie kable, tłok z głowicą, wsadziłem preckę i oczywiście wymieniłem gumkę. Replika jest jak dla mnie rewelacyjna. Wykonanie zewnętrzne jest co najmniej świetne. Nic nie koleboce (oprócz kolby i chwytu przedniego ale to normalka xD). Polece Ci BOYI ale musisz w nią jeszcze troszkę wsadzić.

 

 

Pozdro F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...