Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chrislacorunna

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie znalazłem opcji edycji posta, więc piszę kolejny; Precka pasuje, nawet nie wystaje. Co do gumki to ciągle jestem ciekaw. BTW. Wie ktoś jak można się dostać do dystansera w tej replice? Siedziałem z 15 minut nad tym i nie wpadłem na pomysł jak go wyciągnąć.
 2. Sądzicie, że ta precka będzie pasować do UMP? http://www.asg.warszawa.pl/asg/czesci-i-akcesoria/lufy-precyzyjne/p,lufa-precyzyjna-6-03-229-mm,26281.html Jaka gumka najlepsza?
 3. na sp120 445fps, mało wdzięczny? Faktycznie, aczkolwiek po dobrym doszczelnieniu ( miałem tego farta, że serwisant ogarnięty ) nie odstaje od v.2/v.3, a jest bardziej "podatny" na tuning. Raczej nic. 10k BB's na stocku + 500 na sp120 i zero jakiegokolwiek śladu zużycia. Widać, że potrzeba wyższego napięcia. Warto batkę 9,6V, prowadnica (narazie ok) ale jest plastikowa, więc też można, gumka i sprężyna ofc. Silnik też powinien być lepszy, ale sp120 spokojnie uciąga. Teraz pytanie ode mnie: Czy stock pociągnie sp130? Zębatki wyglądają na dość mocne, prowadnica to plastik. Silnik - n
 4. Witam, Mam pewien problem z m14, a mianowicie - zacina się. W trakcie jednej strzelanki, zacięła się z 8 razy. Zazwyczaj pomaga pomajstrowanie przy dźwigience zmiany trybu ognia ( Nie selektorze ognia. On został wymontowany i teraz zmiana z singla na semi jest możliwa tylko zdejmując łoże i przesuwając ową dźwigienkę. ), aczkolwiek po tym 8 razie replika padła. Chciałem ją oddać do serwisu ( IMO eMka była już tam 2 razy w ciągu dwóch tygodni), ale już mnie krew zalewa, jeździć przez pół miasta by oddać replikę. Kontynuując, replika zacina się, słychać "zdychanie" silnika. Mam 440 fps (sp120)
 5. Bardzo fajny sklep.Dość szeroki asortyment, może ilość replik i generalnie akcesoriów do nich nie zachwyca, ale jak czegoś potrzebujesz np. do serwisu, to sprowadzają. Ponadto spora ilość mundurów i generalnie osprzętu. Każdego traktują indywidualnie, choć nie jestem pełnoletni (16) to normalnie ze mną pogadali, nawet pożartowali. Doradzili co kupić, a czego nie, więc potencjalnie stracili trochę utargu, aczkolwiek zyskali stałego klienta. Dodam jeszcze, że przy większych zakupach w sklepie zrobili fajną zniżkę. Porównując do warszawskich sklepów: - 300 razy lepsza obsługa niż w Capri, serwi
 6. Repliki Dragon guns są jeszcze zbyt młode, by coś o nich powiedzieć, ale raczej rażą plastikiem i wykonaniem. Już lepiej dozbierać 200 zł na BOYI'a. Możesz też celować w jakieś A&K. Anyway, polecam dozbierać trochę kasy i kupić coś porządnego, bo tak jak z chińczyków znajdziesz dobre Kałachy, niezłe giety i mp5 to nic z rodziny Mkowatych nie jest raczej warte kupna. W dużym skrócie - najtańsze dobre eMki to ICS i KWA, a one kosztują po 1000zł. Jedyne co mi zostaje powiedzieć to "kup cm.028" albo nabądź tą eMkę DG i zdaj raport o niej.
 7. To temat o obozie letnim, a nie o tym czy na obozach powinni wykładać TCCC jedynie instruktorzy z Certyfikatem. BTW. Snajper, w swoim 1 poście na tej stronie dobrze ująłeś to co chciałem powiedzieć. To temat o obozie letnim, a nie o tym czy na obozach powinni wykładać TCCC jedynie instruktorzy z Certyfikatem. BTW. Snajper, w swoim 1 poście na tej stronie dobrze ująłeś to co chciałem powiedzieć.
 8. Polecam cm.028. Ta mp5 jest dość awaryjna, choć jeżeli o wygode użytkowania chodzi to brałbym Piątke.
 9. Trzeci raz napiszę to samo. Należy nauczyc się odróżniać obozy dla dzieci od obozów dla airsoftowców. W Bornym jest Namiastka tego co można spotkać na Commandac, w wojsku, wszędzie gdzie broń i sztuka przetrwania nie jest obca. Obóz ten nie sprawdziłby się w formie "zapitalaj, zapitalaj, zapitalaj, nie miej funu", bo to jest tylko forma wypoczynku dla DZIECI. Polecam także spojrzeć na nazwę tematu i pierwszy post.
 10. Witam, Wracając do postu kaspara ( przepraszam jeżeli zrobiłem błąd w nicku ) chciałbym się dowiedzieć czy można włożyć m110 ( bo o ile dobrze pamietam to stock ma m100 ) bez większej ingerencji w resztę podzespołów? Po oględzinach mojego Cymowego GB mogę stwierdzić, że powinno dać radę, tylko ta prowadnica jakoś tak... nie ważne. A więc, czy mógłbym "po prostu włożyć" m110 do CM.032 bez zmiany reszty podzespołów, mając jako tako spokojną głowę, że nie posypie się to za te 1000 kulek?
 11. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. To nie jest obóz dla 12-letnich dzieci, nie jest też wasze zaj*biste Commando, bo to by się nie sprawdziło w przypadku młodzieży. Jest to obóz z namiastką tego co można spotkać w wojsku, na zlotach, manewrach itp.
 12. Dyskoteki, filmy? O jakich ty obozach mówisz? Co jak co, ale ten obóz jest przeznaczony dla DZECI, od 12 do 18 lat, co w praktyce jest gdzieś na poziomie 14-18 lat. Jeżeli ktoś by chciał pojechać sobie na obóz z musztrą, spaniem po 2 godziny dziennie itp. to by pojechał na nabory do wojska, a nie na "kolonie", które są po to, by uczestnicy dobrze się bawili. Nie ma tam czegoś takiego jak mówisz, bo gdyby coś takiego zorganizować to by pojechało paru mega zapaleńców, a i im by się to szybko znudziło. Obóz w Bornym to połączenie musztry, techbik survivalowych, taktyki z dobrą zabawą na strz
 13. Kolego, ile ty masz lat? Jak mówię ci, że nie jest to leżakowanie i obijanie się to znaczy się, że to nie jest leżenie plackiem i obijanie się. Pojedź, zobacz, bo mam wrażenie, że tylko na takowych "koloniach dla dzieci" byłeś. Wada tego obozu? Na moim turnusie było paru "początkujących" Airsoft'owców, którzy tak jak ty chcieli sobie pierwszy raz na obóz pojechać, oczywiście każdy mówił, że on to ma kondycję i z bronią ( czytaj repliką ) jest za pan brat, w ogóle jacy to genialni oni nie są. Skończyło się na tym, że po 4 dniach zaczęli narzekać coś w stylu; " Ja tu przyjechałem na obóz AS
 14. Niektórzy nie jadą tam ze względu na musztre i ogólne postępowania surowsze niż na innych obozach...
×
×
 • Create New...