Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 części zamienne


Recommended Posts

Witam, mam problem. Replika M14 Cymy. Po kilku akcjach stało się tak:

 

- Odłamały się oba "metalowe" skrzydełka muszki.

 

- Odłamał się również "Metalowy" kawałek tłumika płomienia

 

- Zginęła jedna z nakretek bocznych systemu szczerbinki. Zgubiona w trawie, szukałem ale nie znalazłem :P

 

I teraz pytanie - gdzie mogę dostać te części jako zamienniki zgubionych/zniszczonych? Szukałem na sklepach i nie znalazłem :/

Jak ktoś wie gdzie mogę dostać takie części to proszę o pomoc. I najlepiej by były wykonane z normalnego metalu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mogę Ci coś poradzić: przyzwyczaj się do braku tych elementów. Jeżeli złamało Ci się raz to istnieje bardzo duża szansa, że stanie się to znowu. A z ułamanymi skrzydełkami muszki da się żyć, nawet skutecznie działać. Miałem M14stkę i na prawdę nie wiem o który metalowy element tłumika płomienia Ci chodzi (co prawda domyślam się o co może chodzić ale nie wyobrażam sobie jak można to złamać, tym bardziej do czego on Ci jest tak potrzebny). Jedynie nakrętka szczerbinki jest jako tako ważna ale nie wierzę, że nie da się jej zastąpić czymś "niemilitarnym" :)

Edited by Bojeq
Link to post
Share on other sites

Elementy te ułamałem przez złe użytkowanie. Teraz chce mieć go jako egzemplarz "wystawowy" na ścianie i chce go odpicować w najmniejszych detalach :) Dlatego tak mi zależy na tych częściach.

 

Dam głowe, że nie da się zastąpić. Nietypowy gwint, nietypowa śruba.

Link to post
Share on other sites
Interesują mnie tylko fabrycznie nowe części lub ktoś z terenu warszawy lub okolic kto ma te części na zbyciu.

Może frytki do tego?? I dowóz oraz zapłata żebyś je raczył przyjąć?? :icon_rolleyes: Na Twoim miejscu klaskałbym uszami gdyby znalazły się jakiekolwiek z wymienionych części ale cóż, jak sobie pościelisz ... :icon_cool:

Link to post
Share on other sites

Major, to raptem 2 małe części i nie będe kupował ich od kogoś kto mieszka w innym końcu polski bo mi się to nieopyla :/ Te części są warte raptem 20 - 30zł i nie będe dopłacać drugie tyle za przesyłke :/ Pozatym jak czegoś nie zobacze osobiście to nie kupuje :)

 

Coś widze że będzie z tym problem...

Link to post
Share on other sites

Major, to raptem 2 małe części i nie będe kupował ich od kogoś kto mieszka w innym końcu polski bo mi się to nieopyla :/ Te części są warte raptem 20 - 30zł i nie będe dopłacać drugie tyle za przesyłke :/

Koszt wysyłki tłumika płomienia i nakrętki to jakieś 8zł wliczając w to koszt koperty.

 

Pozatym jak czegoś nie zobacze osobiście to nie kupuje :)

Współczuję. I mówię to poważnie, bez ironii.

 

Coś widze że będzie z tym problem...

Problemu nie ma bo ktoś Ci zaoferował te części, tylko że Tobie się "nie opyla" :icon_rolleyes:

Link to post
Share on other sites

MAJOR762

 

Będe mocny i szczery do bólu - napisałem co potrzebuje i z jakiego regionu ma być kontrahent. Masz te części i jesteś z warszawy/okolic? Jeśli nie, to niewypowiadaj sie bo tylko robisz najzwyklejszy SPAM a jeśli już tak musisz się kogoś poczepiać to załóż oddzielny wątek "Vault13 czepiam się" i tam sobie pisz co dusza twoja zapragnie.

Link to post
Share on other sites

Aha, widzę że trzeba pisać wprost i łopatologicznie bo inaczej nie rozumiesz :icon_rolleyes: Więc masz wprost - NIGDZIE nie dostaniesz osobno śruby szczerbinki ani tłumika płomienia, nawet na rynku wtórnym są to BARDZO rzadkie rzeczy, ewenementy wręcz, więc to, że ktoś zaoferował że sprzeda Ci je w postaci innej niż z całą repliką uważałbym za wydarzenie graniczące z cudem i gdybym ja był w Twojej sytuacji to bym sobie ze szczęścia łokieć polizał i pomerdał ogonem którego nie mam. Ale cóż, żyj dalej w swoim świecie w którym każdy z utęsknieniem czeka żeby rzucić się w wyścigu do Ciebie w celu sprzedania Ci osobiście niedostępnych osobno części do cholernie specyficznej i rzadkiej repliki.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Nie wierzę w co widzę :icon_eek2:

 

Słuchaj kolego, ludzie kupują repliki z drugiego końca świata, sprowadzają i nic się nie dzieje. Czy Ty jesteś głupi i się boisz, czy tylko udajesz? Bo po prostu nie dowierzam. TO JEST TYLKO NIECAŁE 40zł. Nawet jakbyś stracił kasę, to świat się nie zawali, boshhhhhh. Jak to napisał MAJOR, wydarzenie graniczy z cudem. A jeżeli myślisz, że każdy będzie skakał w okół Ciebie i przyjeżdżał z drugiego końca Polski, bo chcesz mieć odbiór osobisty, to się grubo mylisz.

 

:bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Hahaha, no nie mogę. Gość ma okazję kupić za mała kasę super rzadkie części i zamiast cieszyć się, że nie musi po nie kupować drugiej repliki, to wybrzydza jeszcze, że sprzedawca jest z poza Warszawy, więc nie chce. Co się dzieje z tymi ludźmi...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hehe, ułamałem górny korpus w m14 ebr kiedyś. Skończyło sie na tym, że mogłem to kupić od G&P na drugim koncu świata albo kupić cała cymkę w polsce. Kupiłem całą replikę. Ogólnie z m14 jest tak, że jeśli ktoś coś ma z M14 na sprzedaż - brać i się nie zastanawiać.

W sumie mam sporo części do M14, ale nie jestem z farszaffy...

 

Dokładnie wyglądało tak:

Kupiłem ebr karta nowego ze sklepu - połamały się części (paluszki imadełka jak to moi znajomi mówią o mnie), dokupiłem drugiego ebr od karta - niestety replika miała połamane to co mnie interesowało.

Kupiłem cymę fabrycznie nową w wersji klasycznej, długiej.

Z 3 M14, złożyłem jedną EBR, potem z tego co zostało, składam klasyczną długą lub krótką - jeszcze nie wiem - to co zostanie - na sprzedaż.

Mam skrzynię części do tych replik. ale jak ktoś wybrzydza to ma pecha.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...