Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odpadająca kolba w eMce


Recommended Posts

Tak apropo ktoś napisał, że abs'owe body za 80zł sprzedają?

Nie wiem gdzie takie coś widziałeś czy w sklepie.

Ale w komisie góra 30zł body itp. Od JG albo innego chinola, więc wiesz.

 

Ja dam dwa ośmiopaki browca i wyślę Ci to. I dam na wysyłkę :D

Link to post
Share on other sites

Taa , tylko gdzie to jest :icon_eek2: Niestety , na budowie karabinów się nie znam ,bo jakoś przestałem je rozkręcać , po tym jak raz rozkręciłem Boyiowską eMkę za 100 zł i jej nie skręciłem :icon_biggrin:

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites

Nie ,to chyba nie wina dystansera. Przypatrzyłem się troszkę działaniu HU i doszedłem do wniosku ,że takie ,,cóś" ,które naciska od góry na gumkę (sądzie że te cóś to właśnie dystanser) chodzi w górę i w dół.

Link to post
Share on other sites

Albo jestem ślepy ,albo głupi ,albo nie mam dystansera :icon_biggrin:

Obstawiam ,że pod sprężyną ,którą dociska dźwignia powinien być dystanser. Niestety nic tam ni ma :icon_confused:

Trza będzie zainwestować w metalową komorę chyba :D . Myślicie ,że taka się sprawdzi? http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_197&products_id=4916&name=BOYI_-_DBOYS_-_Komora_HopUp_-_M4,_M16

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites

Nie przeczę ,aczkolwiek może on leżeć jak chce? Próbowałem go włożyć na miejsce (wygląda jak odwrócone U) i badziewo się przekrzywiało . Nie wiem czy nie lepiej kupić całej komory :icon_razz2: . Ale dzisiaj wieczorem trochę nad tym popracuję :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

1152189756_1.jpg

 

To żółte coś puste w środku z wgłębieniem i sprężynką na prawo góra to ta dźwignia. Dystanser musi się do niej dopasować, a przypomina 3 milimetrowy kawałek wkładu długopisowego.

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...