Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ak 74 cm.031


Recommended Posts

witam zastanawiam sie nad kupnem mojej drugiej repliki , jest to ak 74 cm.031 czy moglibyście powiedziec coś o tej replice wymienić jakies wady i jakies zalety

a także podsunąć jakiś link sprzedaży . Chciałbym także wiedzieć co się w niej najczęściej psuje ,i czy nadaje sie do tuningu a także czy jest ona godna swojej ceny? pomóżcie , z góry dzięki za odp

Edited by dredkillaz1
Link to post
Share on other sites

Ja mam Cm.031C i powiem CI że to replika nie do zajechania ! :)

pare razy miałem już ją w wodzie/śniegu/błocie

i tak działała nie ważne w jakich warunkach ,

Cena jak najbardziej dobra , broń Full metal w wersji C bynajmniej ,

bo w zwykłym CM.031/d to kolby plastikowe ,

GB wyciągnięty z Cm.028

karabinek świetny .6/6

Link to post
Share on other sites

To nie jest ani broń, ani tym bardziej full metal.

Korpus repliki zrobiony jest z tworzywa.

 

http://www.airsoftgi.com/product_info.php?products_id=3498

 

Z tego wynika, że jest full metal. Sprawdziłem, bo przedtem obiło mi się o uszy, że CYMA wypuściła serię któregoś AK z "niskim numerkiem" z metalowym body.

 

@CzoRtt: http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej i ogólnie popracuj nad wypowiedziami, bo są nieczytelne

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Może chodzi o to, że właśnie ta cena jest większa przez ten tłumik ognia ale sam już nie wiem.

 

 

 

Ale se misje wbiłeś :bialaflaga:

Jak nie masz kasy to bierz tańszą wersję a plastikowe drewienko zakleisz izolacją albo zamalujesz.

Link to post
Share on other sites

Czy ma jakieś wady?

Oprócz gubiącej się stopki kolby to nic nie ma innego. Moja pierwsza replika ok. 3 lata temu. Przez rok chodziła, nie chciała się zepsuć. Polecam. Ale teraz na dzień dzisiejszy lepiej dołożyć i kupic coś lepszego.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

CzoRtt te fps to chyba przy dobrym wietrze ;p

 

W stocku replika ma nie więcej jak 360-370

Ale zrób teflon fix i kup dobrą gumkę HU to może i osiągniesz wartości podane przez przedmówcę.

 

Moja z prec lufą, teflonfixem i systemową gumką przekracza magiczną granice 50 metrów ;)

Repliki są nieśmiertelne, tylko uważaj by nie zgubić stopki od kolby i aby nie połamać plasticzanych zaczepów od pokrywy komory hu i gb.

 

A co do metalowego body nie ma takiej opcji aby było, po prostu CYMA imitacje plastiku osiągnęła do perfekcji i nawet sam Bóg nie zrobił by tego lepiej...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...