Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 vs STEYR AUG JG


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad dwiema replikami dokładnie to te:

 

M4A1

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=528

 

STEYR AUG

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=388

 

Która według was lepiej się nada jako pierwsza porządna replika, tereny w których będę się strzelać to lasy i budynki więc replika powinna być uniwersalna, w przyszłości planuje tuning. Czekam na odpowiedzi...

Link to post
Share on other sites

Emke "każdy ma" a poza tym jak to ma być twoja pierwsza replika to weź AUGa bo ma gearboxa v3,natomiast M4 v2 mając skłonność do pękania.Szczerze mówiąc mam M4 i jeszcze nie pękł ale znam przypadki w których tak się działo.Zrób jak uważasz.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Najpierw weż od kogoś jakiegoś bullpupa i sprawdz czy taka budowa karabinu Ci leży bo ja np. nie toleruję maga z chwytem pistoletowym. Sam mam M4 i M16 strzelam z M16 przy 450 Fps np. ostatnio przy -12 stopni i nic nie pękło. To jest możliwe i zdaża się częściej niż w v.3 ale przy sprężynie typu m130 prawie nie możliwe przy M140 M150 już może się zdarzyć że jakiś szkielet pojdzie podczas strzelania full auto, ale tak na prawde opinia o pękających v.2 powstała po wejściu na rynek mechboxów SYSTEMY (gb ustawiony pod M170 z taką spręzyną właśnie w zestawie), które pękały i pękają nadal. Jeśli masz martwić się pękaniem GB i nie brac przez to M4 to musisz o tym wiedzieć - jeśli nie planujesz robienia karabinu na M170 to nie musisz się zbytnio bać przy M150 semi też wydłuża jego żywotność. Poza tym dla mnie AUG to ekierka paskuda i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie wyglądem bardziej podoba się M4(fakt wiele osób je ma ale można ją na różne sposoby tuningować) ale nie słyszałem żadnej złej opinii o Steyr Aug( bullpupy średnio mi się podobają) a o tej M4 słyszałem o drobnych usterkach, więc chciałem porównać te dwie repliki.

 

Czekam na dalsze opinie...

Link to post
Share on other sites

Hehe :biggrin:

Aug A3 zbytnio mi się nie podobają jak dla mnie wyglądają jak bronie z jakiegoś star treka czy cuś, a jeszcze bo znalazłem SCAR-L na allegro za 500. Czy są nówki SCAR-L'a do 600zł?

 

 

 

Raczej nie http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=4035&name=BOYI_-_DBOYS_-_SCAR_Black_MK16_MOD_0

 

Szczerze mówiąc też myślałem nad jego kupnem...Tylko ten GB v2 :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Aug jest głośny tylko dla użytkownika, chociaż ja bym go tak nie nazywał nazbyt (przynajmniej nie brzmi niczym zabawkowa wiertarka jak kilka słyszanych przeze mnie emek Boyia) i wg. mnie bardzo dobrze. Do każdej repliki da się przyzwyczaić, tym bardziej gdy jesteś jej posiadaczem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...