Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak wiem powinienem z tym tematem iść do działu "Jestem Zielony" ale niestety już nie mogę...

Czy gaziakiem idzie szczelac tak jak springiem>?<

Tzn. Pociągać za lufę i szczelac?

Bo nigdy nie miałem gaziaka.

 

Litości ile Ty masz lat "szczelać" przeczytałeś co napisałes nie da się "pociągać za lufe".

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Litości ile Ty masz lat "szczelać" przeczytałeś co napisałes nie da się "pociągać za lufe".

Innych poprawiasz a Twojego posta zrozumieć jest trudniej niż posta autora tematu. A wystarczyło zastosować jakiekolwiek (!) znaki przestankowe... :bialaflaga:

Autorowi chodziło chyba o to, czy można pociągając za zamek przeładowywać i oddawać strzał. Otóż drogi autorze tematu - nie, nie można, ponieważ w gaziaku kulkę napędza gaz a nie sprężyna. Pociągnięcie za zamek wprowadzi jedynie kulkę do komory - żeby wystrzelić musisz mieć podpięty magazynek nabity gazem.

I również polecam lekturę forum

Link to post
Share on other sites

Innych poprawiasz a Twojego posta zrozumieć jest trudniej niż posta autora tematu. A wystarczyło zastosować jakiekolwiek (!) znaki przestankowe... :bialaflaga:

Autorowi chodziło chyba o to, czy można pociągając za zamek przeładowywać i oddawać strzał. Otóż drogi autorze tematu - nie, nie można, ponieważ w gaziaku kulkę napędza gaz a nie sprężyna. Pociągnięcie za zamek wprowadzi jedynie kulkę do komory - żeby wystrzelić musisz mieć podpięty magazynek nabity gazem.

I również polecam lekturę forum

 

Przygadał kocioł garnkowi, przeczytaj proszę jeszcze raz to, co napisałeś i zastosuj swe rady na sobie samym.:biggrin:

Co do autora to powinien się on wykazać pewną dozą samodzielności i poszukać samemu. Istnieje opcja "szukaj" forum. Ale lepiej jest płakać, że "już nie mogę" i czekać na dobrą duszę, która się nad nim zlituje i zrobi za niego robotę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...