Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HOP-UP AK-74(ASK204p) APS


Recommended Posts

witam mam nie duży problem z moją repliką mianowicie z komorą HOP-UP,a replika mianowicie nowa przebieg nie przekracza 200 kulek od początku strzelał po 2 kulki przy tym spadał zasięg tej repliki, a dziś 1 raz mi się zdarzyło że po 1 strzeleniu gdy wziąłem lufe do dołu to posypało się z 6 kulek ;/ nie wiem dla czego, to od razu dziełem śrubokręt i chciałem go wyjąć tylko po odkręceniu śrubek nie chciał wyjść więc go skręciłem z powrotem go skręciłem, i dalej nie wiem jak go wyjąć,a jak by była do wymiany komora to ile by wyniósł koszt nowej najlepiej metelowej bo na taiwan gun znalazłem metalową ale ona jest do cymy i boya i nie jestem pewien czy by pasowała pozdro.

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo w swoim Boyi jak i w APS.

 

Najpierw , musisz rozebrać karabin i wyjąć kmorę HU jak to zrobić to poszukaj w artykule o tych karabinach jest na wmasg

 

Potem możesz zrobić tak

 

bieżesz komorę i od strony gdzie wpadają kulki z magazynka wkładasz wiertło (jakieś małe owinięte taśmą aby było równo i ciasno BEZ WIERTARKI) robisz delikatne zagłębienie w komorze, tak na milimetr może dwa, chodzi tylko o to aby kulka zatrzymała się w tym miejscu, następna ją dopchnie i nie wpadnie dalej. Dysza wepchnie kulkę do lufy a następna będzie zablokowana.

 

To o czym pisałem już było na forum, taką modyfikację robiłem już dwa razy i wszystko ładnie działa.

 

O innych modyfikacjach APS (AK-74) poczytaj sobie na forum

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...