Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak rozmontować WE M4A1 GBB


Recommended Posts

Witam, jest to moja pierwsza próba rozmontowania i zmontowania M4A1. Dlatego chciałem się zapytać osób które posiadają WE M4A1 GBB o to jak tego dokonać. Mam zamiar przeczyścić ją, ponieważ robię to pierwszy raz chciałem się dowiedzieć jak. Najbardziej mnie interesuje jak rozmontować lufę. Bo resztę mogę zrobić intuicyjnie. Tylko co z tą lufą i tym złotawym cylindrem ? Nie chce gdzieś za mocno ścisnąć, osłonki zdjąłem i co dalej zrobić nie mam zielonego pojęcia. Z góry dzięki za rady:)

Link to post
Share on other sites

Problem w tym panowie, że ja pytam o to jak wykręcić lufę i złoty cylinderek. Tak jak tu jest pokazane, to ja potrafię rozebrać sprzęt, tylko nie wiem jak wykręcić lufę ? Może ktoś w tym pomoże, bo właśnie na to szukam odpowiedzi a nie znalazłem informacji na temat wymieniania lufy, wykręcania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zmienialem lufe w WE M4 - separujesz upper od lower reciviera, zajmujesz sie upper, zdejmujesz RISa, odkrecasz tlumik plomienia, wybijasz piny i zdejmujesz front sight, wyciagasz imitacje rury gazowej, powinienes miec czysta lufe, odkrecasz sprezynujacy pierscien na ktorym trzymal sie RIS (jest duzy przy korpusie) musisz miec specjalny klucz (dostajesz w zestawie z kazdym M4 i M16 WE) zdejmujesz lufe zewnetrzna lufa wewnetrzna z komora HU jest osadzona w korpusie i da sie ja wyjac jednak nie rozbieral bym tego na pierwiastki mielismy problem z pinem trzymajacym precke (troche dlubaniny) sadze ze do czyszczenia tyle ci wystarczy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...