Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 do 1000 zł


Recommended Posts

Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam się tu.:

Która replika jest lepsza do lasu czy C0003 od Cymy czy M4 KWA.?

Jeżeli KWA to możecie podać linka do dobrej wersji repliki oraz co trzeba byłoby ztuningować żeby replika była sprawniejsza.?

 

 

Tylko proca sprawdza się w lesie. Ew. indiańska dmuchawka, ale ją trzeba ,,ztuningować", więc musisz na żaby polować, żeby neurotoksynę z nich wyciągnąć do strzałek. Niestety, europejskie żaby są w tym bardzo kiepskie, a te z innych kontynentów drogie, bo dochodzi cło. Polecam więc coś takiego, jest od razu z kolbą.

 

Super replika do lasu

 

To jest niesamowite. Ludzie są przekonani, że odpowiedź na to samo pytanie zmieni się, jeżeli zadasz je jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo śmieszne myślisz, że co nie szukam.?

Chodzi mi o linka do dobrej wersji M4 KWA (Lookit tak replika ma być do strzelanek w lesie a nie CQB.)

 

 

Myślę że nie, bo jakoś nie zauważułem żeby M4 KWA poza wyglądem różniły się w istotny sposób osiągami czy jakością wykonania. Dlatego pisałem o wyciąganiu wniosków z tego co czytasz.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Zgadłeś. Myślę, że nie szukasz, tylko chcesz dostać gotową odpowiedź.

 

M4 KWA I i II Gen w tym temacie były przedstawiane i wałkowane przez 4 strony. Gdybyś przeczytał ten jeden temat, że o tematach, czy testach tych replik nie wspomnę, to miałbyś potrzebną odpowiedź na swoje pytanie.

 

Czy ja wspomniałem o CQB?

Link to post
Share on other sites

Andzia wiem, że przed wykrzyknikiem się nie stawia kropki. (Ja jak piszę na komputerze to stawiam sobie.)

To mam jeszcze jedno poboczne pytanie.: Który z sklepów jest lepszy Taktyczny.com czy casg.pl.?

Chodzi mi który ma więcej towaru (replik KWA etc.)

 

Ps. Podobno są równe ale dokładnie to nie wiem.

Edited by Manetros
Link to post
Share on other sites

Tak wiem tylko właśnie nie zajrzałem tam ale thx.

Myślę, że temat do zamknięcia.

 

Sądzę że o tym czy temat może być zamknięty do powiedzenia ma najwięcej Administracja a potem Edgarek jako autor tematu, a nie taki leń jak Ty.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...