Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Holo Sight 552 - Problem


Recommended Posts

Dziś zabrałem się za regulację kolimatora (jak w tytule), link: KLIK

 

W poziomie okej, ale w pionie nie mogę go wyregulować, krzyż w ogole sie nie rusza, po zajrzeniu do kolimatora zobaczyłem coś takiego:

 

 

110115130307.jpg

 

110115130402.jpg

 

 

I teraz zastanawiam się, do czego jest ten plastik, ewidentnie widac ze pękł. Ktoś ma/miał ten kolimator? albo wie na jakiej działa to zasadzie? Kurde mam możliwość odesłania towaru w ciągu 10 dni, ale to jest uszkodzenie mechaniczne w pewnym sensie, a z drugiej strony mogło być wadą produktu, plastik albo pękł przy regulacji albo już wcześniej i tego nie widziałem...

Zastanawiam sie co zrobic z tym fantem...

Link to post
Share on other sites

Tak wiem, że to był błąd, jeżeli zwrócą mi pieniądze to kupie poprawiona wersje, z poprawionymi szkłami, a regulacja w pionie musi byc. Ale rzeczywiście, nie pisze nic o regulacji w pionie.. :|

 

@Edycja

 

Na specshopie jak patrze na te eotechy to tez prawie kazdy ma w poziomie, no to jak mam ustawić punkt w pionie :| Wychodzi na to, że za kolimator który ma regulację w pionie i poziomie muszę dać bagatela 599 zł.

Edited by DeXu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...