Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pamiętaj dziecko, że za obrazę można dostać bana. Odsyłam do regulaminu forum bo wątpię, żebyś go przeczytał po niecałym dniu obecności na forum. I nie, nie mam aps.

Ach tak, zapomniałem Ci napisać że ebb i elektryczny blow back to to samo ;] a sprężyniaka owszem mam jako wypełniacz kabury. I taka rada na przyszłość - nie rzucaj się.

Edited by andyss1995
Link to post
Share on other sites
Guest bralisto

wiem ale andyss mnie wkurza na max. i co z tego że on mi zazdrości bo pewnie ma aps.nie mam do ciebie wątów

 

niech ci będzie ale nikogo nie wkurzaj bo może być skarrzypyta

a przeczytałem regulamin i wiem że bezwzględnie wyrzucają z grona.

a poz tym sory bo mnie poniosło bo brat 15 letni mnie bił

Link to post
Share on other sites

goń się!

 

mam 10 lat i bym cię pojechał bo jestem mniejszy od ciebie i łatwiej mogę się kryć!

a na asg chodzę rok więc trochę mam dośwadczenia

a ty co masz aps z ebb i elektrycznym blow backiem ???

 

boisz się???

 

:cool:

 

czy sprężynowiec???!!!!!!!!!!!!! buhahahahaha

 

skoro masz 10 lat, to do spotkania z większością z Nas masz jeszcze conajmniej 8lat - nabierzesz jeszcze więcej doświadczenia a i pogląda na świat zweryfikujesz.

Nie odpowiadaj - dzieci w Twoim wieku powinny o tej godzinie już spać.

Jeśli tak nie jest - źle to świadczy o Twoich rodzicach

Link to post
Share on other sites

Yfronus, też mi się nasunął ten cytat...

 

Najbardziej boli to, że to nie musi być prowokacja ani zły sen.

 

A Panu bralisto radzę się uspokoić. Meliska czy coś. Labofarm robi dobre, ziołowe tabletki uspokajające. Są w większości aptek. Napisałeś dziś x postów, z czego chyba żadnego nie można zakwalifikować do kategorii innej niż "denne".

 

Rzucaniem się nikomu nie zaimponujesz, a za obrażanie dostaniesz prawdopodobnie bana.

 

Oczywiście ten post też odbije się jak groch od ściany, ale jakieś światełko nadziei jeszcze się tli.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Mas racje. Pozostają tylko używki. W takim razie już w ogóle się pogubiłem! Nie wiem co mam kupić! Chcę kupić solidne M4, które się nie zepsuje za nie duże pieniądze. Raczej nie chce przekraczać 700zł. Ewentualnie do 1000. Prosze pomóżcie mi coś wybrać, Pozostaje mi jeszcze to GFG03 używane za 450-500zł, nie wiem co o nim myślicie. Powieccie co jeszcze jest warte uwagi. Ale chyba lepiej nówke, bo używka nigdy nie wiadomo czy zaraz się nie zepsuje i z jakich rąk.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...