Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"AEG" Sig 552 z Allegro..


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pikace zamiescil zdjecia swojego modelu sg552 i na jednym z nich jest pokazane pudelko czy zauwazyliscie ze zdjecie pokazane na wieku to fotka siga z cymy ale tlo jest ze zdjecia takiego jakie reklamuje siga z tokyo marui mam podobna fotke widac tam naszywke z napisem seal team ale plagiat marui powinno ich zaskarzyc :)

Link to post
Share on other sites

hehe, te wszystkie sprzety wyglądają tak samo, kupiłem sobie xm177 firmy Double Eagle i o dziwo wszystkie części wyglądają tak samo jak w cymie i wellu, parametry też mają te same - zapewne to ta sama firma. Pewnie po założeniu GB z TM wkręty by mu wypadły bo w mim już połowa się wyrobiła po pięciu rozkręceniach. Co do plastiku to jest ok, dość elastyczny i wytrzymały (moje przeróbki przeżył). Jak sobie kupie prawdziwego AEGa to tego przerobie na broń boczną (jeżeli wytrzyma tyle zanim kasy nazbieram :D ). Pozdrowienia dla wszystkich eksperymentujących ze AllegroShitGunami.

 

ps.

Wymieniłem lufę (Obi 5zł/m) i uszczelniłem komorę HU. Osiągi się trochę poprawiły i są zbliżone do sprężyny DE z UHC, lecz do prawdziwego elektryka to mu bardzo daleko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hmmm ciekawy temat ciekawy, nie pwiem. Od jakiegos czasu jestem uzytkownikiem najpiekniejszego cacka z TM czyli siga 552 i oddalbym za niego calutkie zycie. Widzialempare razy, te podrobki z allegro, i nawet mialem okazje z nich sobie postrzelac. Jak w czasie cwiczen CQB strzelalem sobie z p90, jakies tam nie znanej firmy to sie zastanowilem czy to pistolet maszynowy, czy sub karabinek, czy jakies dzialo czolgowe bo ogniem pokrylem chyba kwadrat 2 na 2 metry a celowalem w srodek. Nie ma co kasy wydawac na te zabawki. jezeli ktos nie ma kasy a jest w stanie co miesiac jakas czesc odlozyc to czemu nie kupic "elektryka" na raty? Polecam fireArms, maja dogodne raty.

HOOAH

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Chcialem opisac swoje dokonania w dziedzinie tuningu tego "cuda" od CYMY. Przed grzebaniem wszyscy wiedza jaki mialo to cos zasieg i celnosc(10m a 15m lobem a celnosc to kulki strzelaly w ta strone swiata w ktora sie celowalo mniej wiecej). Postanowilem cos z tym zrobic :) Wymienilem lufe na taka z Castoramy o dlugosci 20cm, uszczelnilem tlok gumka recepturka 8), dolozylem podkladki pod sprezyne niestety zgubil mi sie ten dociskacz gumki HU i musialem dorobic z patyczka od lizaka ale moim zdaniem dziala lepiej niz orygnalnie. Teraz najwazniejsze czyli osiagi...wszysto zalerzy od tego jak HU podkreci kulke. Strzelalem z kulek 0.2 CG i zasieg wynosil 10-15m ale celnosc wzrosla i to bardzo. Potem wygrzebalem skads jeszcze troche tych "aniolkow" 0.12 co byly razem z karabinem. Tutaj mile zaskoczenie zasieg wyniosl ok 20-25m celnosc tez dobra. Obecnie czekam na kulki precyzyjne 0.12 i sprawdze conieco jeszcze.

 

PS. mialem wersje z tlumikiem ale troche mnie to wkurzalo wiec go rozebralem i przerobilem go na zwykly, krotki tlumik plomienia :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...