Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator Lipo do MP5SD6 marki Cyma


Recommended Posts

Witam chciałbym się dowiedzieć, czy akumulator : http://www.emodel.pl/turnigy-lipo-2s-1800mah-20c-74v-p-1384.html podejdzie do tego modelu(CM041SD), i czy uważacie że "ROF" w stockowej Cymie041...będzie w zupełności wystarczający na 20C, czy może lepiej wziąć wersję 30C : http://www.emodel.pl/turnigy-lipo-2s-1600mah-30c-74v-p-1062.html

Drugie pytanie to czy opłaca się inwestować w LiPo 11,1 o niewielkiej pojemności na przykład 800/1000mah, i na ile strzałów taka bateria wystarczy?(oczywiście przy baterii 11,1 mam zamiar używać jedynie trybu pojedynczego) Z góry dziękuję za pomoc...:D

 

Pozdrawiam

fBolo

Edited by fBolo
Link to post
Share on other sites

Co do ROF-u to znaczenie ma napięcie. C oznacza się ile amper można wyciągnąć z pakietu np. pojemność 2000mAh przy 20C to 40A które można wyciągnąć.

Liczy się to przez pomnożenie ilości C przez pojemność w ampero-godzinach.

 

Stockowa CYMA powinna brać ok 15A więc dla bezpieczeństwa weź pakiet który da min. 20A

Link to post
Share on other sites

16k/s to już całkiem ładnie, chciałbym jednak konkretnej odpowiedzi, czy brać 20C 1800mah, czy może 30C 1600mah na 7,4v?? aby zwiększyć ROF :D

I czy na tryb Semi wystarczy mi 11,1 na przykład 800/1000mah??

czyli powtarzam moje pytania raz jeszcze,

przepraszam lecz mnie wystarczy powiedzieć wprost..;D przedstawianie wzorów itp.. odpada..:D

Link to post
Share on other sites

Jeżeli 7,4V to 30C i nie musisz kupować 11.1 do semi np.ten a czy wejdzie to masz wymiary podane.

 

 

 

maczo007 jaki dokładnie pakiet 30c dawał/daje Ci +20 rps na jakiej sprężynie, replice .

Bo mi 7,4V 5Ah 30c-35C max 175A na sp130 guardera daje 12 rps. A 11,1V 2,2Ah 20C max 66 A daje 19 rps. Zębatki o przełożeniu 18;1 czyli stock.

Silnik stock na neodymach cyma.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...