Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W moim m4 GP jest pewien problem a mianowicie nie wiem czy to problem czy nie powinno tak być więc :

rozłożyłem replikę by ją przeczyścić, przesmarować po jej złożeniu zauważyłem że jest lekki luz body dokładnie między górna konwersją a dolną i chciałem zapytać czy tak powinno być czy jest to problem ??

Edited by WielkiBuch
Link to post
Share on other sites

A masz pina na imbusa czy taki wbijany ??

Tydzień głodzenia i chłosta!

 

W moim m4 GP jest pewien problem a mianowicie nie wiem czy to problem czy nie powinno tak być więc :

rozłożyłem replikę by ją przeczyścić, przesmarować po jej złożeniu zauważyłem że jest lekki luz body dokładnie między górna konwersją a dolną i chciałem zapytać czy tak powinno być czy jest to problem ??

 

 

Kolego kolorowy, luz jest spowodowany złym złożeniem repliki :)

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

złym złożeniem ale tylko wyciąłem pina przeczyściłem założyłem i lata nie dużo ale lata więc pytam czy to ma tak latać czy coś po prostu źle zrobiłem ?

Pozwolę sobie dołączyć się do pytania. W moim nowym G&P z body VLTOR jest luz między górną i dolną połówką body. Luz jest odczuwalny w osi repliki (lewo-prawo) a góra-dół w tylnej części korpusu. Czy istnieje możliwość usunięcia tago luzu?

Zaznaczam, że replika jest NOWA, prosto z pudełka, sklep twierdzi że nie była rozbierana a ja też nawet kolby jeszcze nie rozsunąłem. Sklep uważa, że nie wpływa to na szczelność repliki - no mam wątpliwości. Poza tym nie widziałem takiego luzu (poza filmem właśnie z Defenderem na YT) jeszcze w żadnym z G&P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...