Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chłopie, po pierwsze - wylecz rękę. Zdrowie jest najważniejsze - a w każdym razie ważniejsze niż replika.

 

Co do repliki - "poobijałeś" ją, to znaczy? Co jest uszkodzone - i jaka to konkretnie replika (Betę Specnaz produkowało Tokio Marui w co najmniej 2 wariantach, JG w przynajmniej 3 i Cyma - o ile mi wiadomo, w jednym, ale nie śledziłem sprawy. Widziałem też części do Bety produkowane przez SRC, więc może i oni robili swój wariant).

Link to post
Share on other sites

A po czwarte to zacna nazwa tematu :icon_biggrin: .

Przeczytaj temat na forum o swojej replice, bo na pewno jest. Dowiedz się z czym to jest kompatybilne, a potem szukaj dostępnych części.

Mówiąc obudowa, masz na myśli korpus rozumiem. Od AK czy czegoś podobnego nie będzie pasował? Beta Specnaz to przecie wymysł producenta jest.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to jest Beta Tokio, to tylny korpus jest standardowym korpusem AK systemu Tokio. Kopiowanym potem masowo przez Cymę w modelu CM.028 i pochodnych. A także we wczesnych AK'czach JG i Betach JG.

 

Ale po co ja to piszę dwunastolatkowi (w którymś temacie do takiego wieku się przyznał)?

 

Wiesz co, kolego?

1. Wylecz rękę. Bo coś mi każe podejrzewać, że złamałeś ją robiąc na tych schodach coś naprawdę ryzykownego.

2. Poczekaj tak ze 4 lata. Tak, do zaawansowanego, zgrzybiałego wieku lat szesnastu. I wtedy tu wróć. :icon_rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...