Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dostępne chińskie eMki


TWOJA REPLIKA  

50 members have voted

  1. 1. Jaką replikę posiadasz?



Recommended Posts

Witam. Wiem, że tematów o emkach jest całe mnóstwo, jednak pozwolę sobie na kolejny. Z tego co wiem, od blisko 0,5 roku jest problem z dostawą z Chin. Na zbrojowni takowa miała być chyba w październiku, a jeszcze nie ma...

Otóż swego czasu zdecydowałem się na m4a1 3 gen JG i zacząłem odkładać kasę. Kiedy już odłożyłem na bok te 6 stówek, okazało się że nie ma jej na stanie. Spóźniłem się niecały miesiąc. Od tamtej pory czekałem na dostawę ;(

 

Teraz myślę o jakimś zamienniku, np. Boyi, albo APS, wokół którego było tyle szumu.

 

Wspomnę, że wcześniej miałem 'elektryka' m4 boyi z plastykowym GB za 200zł - porażka..

 

Czy ktoś się orientuje, co do dostawy w SpecShopie i Zbrojowni (eMki JG) ?

 

Jeżeli nie, czy warto zakupić APS albo boyi. Co do tego ostatniego to chyba loteria...

Link to post
Share on other sites

Teraz myślę o jakimś zamienniku, np. Boyi, albo APS, wokół którego było tyle szumu.

 

Jeżeli nie, czy warto zakupić APS albo boyi. Co do tego ostatniego to chyba loteria...

 

 

Coś Ci się pomyliło, boyi robi emki, i w dodatku są w miarę dobre (choć i tak uważam że jg bije wszystkie chińczyki na głowę).

I w dodatku szumu jakiegoś wokół boyi nie było :)

Chyba że mi coś się pomyliło, to nie krytykujcie, poprawcie..

Jeżeli miałeś plastik od boyia, to nie porównuj go do tych ,,porządnych,, :)

 

Ps, czy nie myślałeś nad używką?

Edited by JaWojteq
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, ASXtreme omijaj jak skunksa. Na 99.999999999999999999999999999999% nie dostaniesz paczki. A jak dostaniesz to napakują tam wszystko, kulki, shoty za 25zł, orzeszki, jabłka, itd. (byleby paczka miała wartość wpłaconej przez Cb kwoty).

 

Co do SRC, to nie polecam. GB to porażka. Pękają po 2-3 miesiącach nie ważne jak bardzo będziesz na nie chuchał... :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...