Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Moge sie wypowiedzieć nt tego pistolsa tyle:

 

Jest zrobiony z plastiku, pasuje do niego zarowno 134a jak i green, raczka w dotyku sprawia wrazenie jak by byla gumowana. W magu miesci sie chyba ok 16 kulek, dobrze lezy w rece, nie powiem dokladnie jak strzela bo byl naladownay reszta gazu i ledwo strzelal. Mysle ze w ciagu tyg. powinna pojawic sie wypowiedz kolesia ktory to kupil.

Link to post
Share on other sites

A oto Fasolu drogi i wypowiedz goscia, ktory go kupil :). Wykonanie repliki jest conajmniej genialne! jedyny minus, to to ze na zamku mamy napis P990 a nie P99, ale to nic :). Swietnej jakosci ABS z jakiego zostal wykonany moj maly przyjaciel jest pokryty guma? oksydem? cholera wie, ale swietnie to wyglada! :wink: Blow Back kopie conajmniej bosko :). W magu rzeczywiscie miesci sie 16 kulek, chcaz u mnie ta 16sta trzeba juz raczej upchnac... jedno ladowanie gazem wystarcza na wystrzelenie CZTERECH MAGAZYNKOW!! :). Pistolet jest dosc ciezki. Mag wykonany w calosci z metalu. Na zamku (dla niektorych suwadle :P ) z lewej strony mamy napisy: "walther P990" a z prawej nic. Na rekojesci mamy logo walthera po obu stronach a nad rekojescia z prawej strony numer seryjny, male logo "KWC" i nieduzy napis "MADE IN TAIWAN". Ciekawostka jest to, ze razem z klamka, dostajemy w pudle przejsciowke, ktora wkreca sie na miejsce zaworu w magazynku, dzieki ktorej mozemy podlaczyc sobie zestaw produkowany przez KWC i strzelac z CO2 :). Co do zasiegu powiem tylko ze mile mnie zaskoczyl... :). Na muszce mamy namalowana biala plamke, niestety na szczerbince juz bialego niema :P. Opis chyba wyczerpujacy :P. Jakies pytania jeszcze?? :P Aha. Nadmienie ze jako znalismy sie wczesniej, kupilem go wlasnie od chlopakow ze zbrojowni - bardzo fajne dziewczeta :D :lol: :P . Goraco polecam i ta replike i zbrojownie :).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam pytanie.

Bardzo podoba mi się ten gunik. Też go pierwszy raz widziałem na zbrojowni.

Ciekawi mnie zasięg w metrach, czyli z jakiej odległości głowa, ciało itp.

A czy ktoś wie czy simiga on na propanie?- chodzi mi o te adaptery z MG.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To moze jako że strzelałem z tej repliki i mialem ją w rece wypowiem sie co nieco. (troche replik mialem w rece wiec moge porownac)

 

Zgodze sie z tym ze pistolet zacina sie ale, mialem juz 2 egzemplaze w pierwszym stalo sie to samo co u nich blokowal sie w trakcie strzelania (zdaje sie ze popychacz nie popychal kulki i pistolet strzelal pusto) jednak wystarczyl pilnik, kilka strzalow i wszystko sie dotarlo tak ze nie bylo problemow, jednak po sprowadzeniu kolejnego modelu sprawdzilismy go odrazu i nic takiego nie mialo miejsca (wlasnie go ktos kupil wiec ew bedzie sie mogl wypowiedziec jesli tu dotrze)

 

Nie liczylem ile kulek miesic sie w magu ale chyba jest to 15,

 

Jeśli chodzi natomiast o ogólen wrazenia po poprawkach to jest 5/5 naprawde podoba mi sie ten pistolecik szczególenie ze rączka jest tak jakby gumowana i dobrze trzyma sie dłoni.

 

Więc jeśli kupujecie od firmy która nie sprawdza swoich modeli mozecie trafic na wadliwy, jesli sprawdzają jak my to nie ma problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...