Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr 3g JG problem


Recommended Posts

witam zakupilem dzisiaj uzywanego steyr au 3g JG wszystko jest ok po za tym ze jak strzelam pojedynczym ogniem to mi kulki nie wylatują za każdym strzałem,jak strzelam seria to idzie wporzadku (nie raz zdarzy sie ze slabiej strzeli) nie szczelny ?? ;/

a jak wyciągam magazynek to mi kulki wylatuja nie wiem o co kaman magazynek do wyrzucenia (troche lata) ??? POMÓŻCIE

 

kulki jakie użyłem to gunfire high precission 0,20g

 

podobno wystrzelone 6k kulek

 

KARABIN POSIADA:

- silnik Hi-Torque

- wzmocniony szkielet gearboxa

- łożyskowana kierunkowa głowica tłoka

- sprężyna M130

- łożyska kulkowe 7mm

- stalowe zębatki z ośmioma zapadkami przeciwpowrotnymi

- okablowanie niskooporowe

- mosfet

- wymieniona gumka HU (montowana przy zakupie- widoczne na fakturze)

 

Specyfikacja:

Gear Box: Wersja 3

Magazynek: 330 Kul

Długość: 780mm

Długość lufy: 510mm

Waga: 3600g

Wykonanie: Metal + ABS

Hop Up: Regulowany

Paczka zawiera: AEG, Instrukcja, Magazynek hi-cap, Akumulator 8,4V 1100 mAh, Ładowarka 220/230V, Wycior do lufy

Prędkość wylotowa: 440 Fps

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to ze, gdy zaczynam strzelać pojedynczymi strzałami to kulki nie chcą wylatywać z lufy , natomiast strzelanie ogniem ciągłym jest w porządku ale tez nie do końca wylatują za każdym razem , gdy zdejmuje magazynek kulki wylatują zaraz za nim z komory(czy jak to tam się nazywa). Mozę coś jest nie szczelne?.

 

A miało być wszystko ok ;/ fu ck

Link to post
Share on other sites

Widzisz, jak chcesz to potrafisz. To, że wylatują z komory to jest w 100% normalne, dzieje się tak w każdym AEG. To, że kulek Ci nie podaje to albo wina maga, gumki HU albo kulek. Zacznijmy od tych ostatnich. Jakich kulek używasz?

Link to post
Share on other sites

Absolutnie żadnych smarów. Dużo łatwiej spieprzyć niż zrobić coś dobrego. Czyści się lufę i magazynki jak trzeba. Chociaż prawdę mówiąc przy stockowej lufie i hi-capie nic nie trzeba czyścić.

 

Ja dobrą lufę precyzyjną, którą posiadam czyszczę co jedną - dwie strzelanki całkowicie wymontowując ją z repliki. Myję czymś podobnym do CIFa przez paręnaście minut. Dopiero wtedy widać ile syfu potrafi się zebrać.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...