Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pilne muszę dzisaij zamówić aku 9,6


Recommended Posts

Cześć aktualne mam stokowe aku 9,6 1100 mAh, które strzela 2 magi i pada w m4 sr16 (stokowej) od asi, pilnie potrzebuje nowego :) ale tak że trzeba to by było zbyt łatwo a mianowicie potrzebuje 9,6 i ma mieć tyle mAh żeby przyzwoicie strzelało i dość długo wytrzymywało ale żeby było jeszcze ciekawiej to musi:

1. się zmieścić w atrapie lasera którą najlepiej było by zamówić razem z aku

2. kupić drugą kolbę (może stałą) aktualnie kolba sf do której wchodzą te dwa "gluty"

3. liczę na waszą wyobraźnię i wasze pomysły

4. jeśli macie jakieś ciekawe propozycje umocowania aku i samego aku jestem na nie otwarty

Pozdrawiam i dzięki ;)

Link to post
Share on other sites

eh. panowie rozmyślałem o tym długoooooo i jakoś nie mam przekonania poniewasz trzeba pilnować dokładne godziny i jeszcze ładowarkę zakupić potrzebował bym wiec jeśli macie jeszcze jakieś mysli będe bardzo wdzięczny :icon_neutral:

 

Kolego kupujesz Imaxa B6/Turnigy Accucel 6 + Lipo modelarskie i nic nie musisz pilnować. Zestaw ten kosztuje ponad 200zł ale jest warty każdej złotówki przekonasz się o tym jak zapniesz lipo do repliki...

Link to post
Share on other sites

za 200zł to można nawet w sklepie znaleźć z zasilaczem. Na allegro jakby poszukać to i za 150zł IMAXa6 widziałem z zasilaczem w zestawie i jeszcze pisało, że nowy.

Ja mam Accucela6, dałem łącznie ok 230zł (150zł za nią samą, dostawa i zasilacz ATX za 65zł i przerobienie go, żeby chodziło), ale jestem bardzo zadowolony z niej i mogę ją polecić każdemu. W brodę sobie pluje, że kupiłem kiedyś batimexa, bo wywaliłem na nią stówkę a ja w moim wieku to normalnej pracy nie mam (16 lat na karku :happy: ).

Link to post
Share on other sites

Ladowarke da sie kupic bez zasilacza nawet za 100 zl - okazyjnie.

Zasilacz mozna zrobic ze starego komputerowego.

Pakiet - 60-70 zl.

Wyjdzie taniej niz kupno porzadnego (tu wazne - PORZADNEGO) pakietu nimh.

Do tego jezeli ladujesz zwykla ladowarka - to zapomnij - kiedys zaspisz odlaczenie i spalisz go.

Jezeli masz pseudo ladowarke batmiexa - to tez nie pozyje ona dlugo (odemnie z ekipy mialy ja 3 osoby - wszystkie 3 nie przezyly dluzej niz 1.5 roku).

 

Ale oczywiscie mozesz nie wiezyc ... mozesz bac sie lipoli... mozesz oszedzac zeby wydac ze 2 razy wiecej.

Tylko po co tu wogole pytasz jak nie zwracasz uwagi na odpowiedzi ?

 

ps. Kolbe SF da sie tak spilowac ze wejdzie do niej lipo 2.2 Ah 7.4 V. Tylko ze wtedy nie da sie jej zlozyc.

Link to post
Share on other sites

ok panowie przekonaliście mnie :blush:

jako że w sprawach lipo i ładowarek się wg się nie znam czy moglibyście mi podrzucić link do ładowarki i lipo?

mam na to 200 zł i cos jeszcze bym wyskrobał :biggrin:

i najlepiej żeby to się zmieściło w sf :dry:

 

lipolek jakiś :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=4879&name=Firefox_-_Bateria_-_Li-ion_-_11,1V_-_1300mAh_-_Podwojna

Link to post
Share on other sites

Nie na sklepach ASG! Tylko modelarskie. Imax B6 albo Acuccel 6 na allegro i do tego LiPo też z allegro albo na stronach modelarskich. Ja nigdy nie kupuję rzeczy, które są tylko do ASG, czyli repliki, magi kulki, elementy do nich itp. na stronach tego typu. Batki - sklep modelarski. Mundur i oporządzenie - demobil i sklepy, które się tym zajmują. I oczywiście allegro.

Link to post
Share on other sites

Nie na sklepach ASG! Tylko modelarskie. Imax B6 albo Acuccel 6 na allegro i do tego LiPo też z allegro albo na stronach modelarskich. Ja nigdy nie kupuję rzeczy, które są tylko do ASG, czyli repliki, magi kulki, elementy do nich itp. na stronach tego typu. Batki - sklep modelarski. Mundur i oporządzenie - demobil i sklepy, które się tym zajmują. I oczywiście allegro.

 

Majster nie wiem czy zauważyłeś ale kolega ma kolbę SF... A do niej ciężko dobrać lipo modelarskie chyba ze się zrobi jak opisał to Kocur. A jak kolega nie chce rzeźbić to lepiej ładownice na kolbie założyć. Majster z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie kupujesz replik ani akcesoriów w sklepach ASG. To gdzie indziej wg ciebie można kupić nową replikę jak nie w sklepie specjalizującym się w ich sprzedaży? W Praktikerze?

 

Edit. ten lipol z linku to straszny suchar... Poszukaj na Allegro pakietów Turnigy są tanie i w miarę przyzwoite.

Edited by artur52kh
Link to post
Share on other sites

A jak kolega nie chce rzeźbić to lepiej ładownice na kolbie założyć.

 

można jakieś foto tej ładownicy ?

 

o co chodzi z tym 30C ?

co powiecie na coś takiego :

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=137_267&products_id=4999

i jeszcze prosił bym o jakieś wskazówki w jakich granicach mam szukać ile v i ile mAh :icon_confused:

 

 

 

czy taki squad był by wystarczający ?

aku: http://allegro.pl/nowy-lipo-turnigy-5000mah-2s-20c-i1445089751.html# , http://allegro.pl/lipo-lipo-turnigy-7-4v-5000mah-30-40c-nowy-i1432842061.html pomiędzy aku się zastanawiam bo tan tańszy ma jakiś dziwny opis :icon_confused:

ładowarka: http://allegro.pl/ladowarka-turnigy-accucell-6-v2-imax-b6-rc-power-i1433437069.html

Edited by kamilchmiel95
Link to post
Share on other sites

Ładowarka ok. Tylko pamietaj ze musisz ja zasilic zasilaczem 12 V. I w zaleznosci ile A chcesz ladowac pakiet - tyle A musi miec zasilacz.

Mozna przerobic komputerowy (jakis stary niepotrzebny) ale to tez trzeba umiec.

 

Co do akumulatorow ... PATRZ NA WYMIARY !!!! 5000mAh to wielka krowa - owszem starczy ci na prawie 10 tys kulek strzelania... ale musisz gdzies go upchnac tak ?

 

Jak wyglada ladownica na kolbie ? Normalnie ... przyczep ladownice do kolby ... Moze byc np taka http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_ladownice/ladownica_do_przenoszenia_magazynkow_m4_m15_m16_na_kolbie-black_a_c_m-2053.html (od razu widzisz jak to wyglada ...)

 

Zreszta ... masz wielki temat o lipolach -przeczytaj to bedziesz wiedzial wszystko.

Tak samo o ladowarkach... wiedzialbys ze accucel 6 jest polecana.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...