Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Mam tą beretke od KJW, mój znajomy też i wychodzi na to że ten model tak ma. Na początku jest ok ale z czasem gaz ucieka coraz szybciej przez zawór którym nabijamy magazynek. Ja swoją kupiłem urzywką już z rozwalonym magiem w którym grzebał jakiś lokalny makgajwer. Zamówiłem nowy i czekam na kuriera, zobaczymy czy coś z tego będzie. Co do tego zepsutego: gdy go rozmontowałem znalazłem w środku dwa kawałki tektury... i nie wiem czy to robota wspomnianego makgajwera czy chińska myśl techniczna?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam tą beretke od KJW, mój znajomy też i wychodzi na to że ten model tak ma. Na początku jest ok ale z czasem gaz ucieka coraz szybciej przez zawór którym nabijamy magazynek. Ja swoją kupiłem urzywką już z rozwalonym magiem w którym grzebał jakiś lokalny makgajwer. Zamówiłem nowy i czekam na kuriera, zobaczymy czy coś z tego będzie. Co do tego zepsutego: gdy go rozmontowałem znalazłem w środku dwa kawałki tektury... i nie wiem czy to robota wspomnianego makgajwera czy chińska myśl techniczna?

Po pierwsze KJW to firma z Taiwanu a nie Chin. Co do problemu z uciekaniem gazu przez dolny zawor wystarczy wymienic go na nowy.Jesli chodzi o poprawe osiagow w niskich temperaturach to mozna kupic magazynek na co2.

Link to post
Share on other sites

witam!

Mam M9 z KJW, dzisiaj wymieniłem zawór napełniania w magazynku i nadal trochę syczy... Sam pistolet dziwnie działa, bo zamek nie chce zostawać w tylnej pozycji po ostatniej kulce, strzela bez kulek w magu, albo jak one są to pare wystrzeli i nie podaje, so what?

Link to post
Share on other sites

witam!

Mam M9 z KJW, dzisiaj wymieniłem zawór napełniania w magazynku i nadal trochę syczy... Sam pistolet dziwnie działa, bo zamek nie chce zostawać w tylnej pozycji po ostatniej kulce, strzela bez kulek w magu, albo jak one są to pare wystrzeli i nie podaje, so what?

 

miałem problem identyczny.

At first, problem nie wystrzeliwania kulek leży w tłoki moim zdaniem.

Śrubka które jest pod zamkiem, nad kurkiem gdy odciągniesz zamek, lubi się luzować i tłok się blokuje.

Efektem tego jest to że zamek nie cofa się na tyle żeby załadować kulkę.

U mnie po porządnym dokręceniu problem znikną.

Dodatkowo warto wymienić sprężynki które cofają tłok po blowbacku.

Ja wstawiłem sprężynki od zwykłego, najtańszego długopisu.

Jest o wiele lepiej gdyż stare ściskały się tak bardzo że uszczelka ( która jest zamontowana do stelażu przykręconego do zamka za pomocą tej felernej śrubki) wychodziła po za tłok i dużo gazu uciekało.

 

Co do braku blokady zamka po ostatnim strzale to u mnie odpowiedzialny jest za to mag.

Mianowicie po ostatniej kulce blokadę podnosi taki plastik w magazynku po lewej strony który jest połączony z "wypychaczem" kulek.

U mnie ten plastik stracił już swój kształt i nie dopycha dokładnie blokady.

Dodatkowo mag leży dość luźno w rękojeści a co za tym idzie ucieka w przeciwną stronę niż jest blokada.

 

Dodatkowo u mnie pojawił się problem z blokadą spustu :D

Metalowe elementy wycierają się jak by były zrobione z masy solnej :D

 

Nie dziwiło by mnie to gdyby nie fakt że nie wystrzelił jeszcze nawet jednej butli GG.

Nie ukrywam że przy KJW żeby chwilę postrzelać trzeba sporo się nagrzebać.

Jak kto umie i ma iskierkę majsterkowicza to sobie poradzi, jak ktoś jest lewak to szybko się zrazi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...