Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE G36 czy WE m4a1 ?


Recommended Posts

za moją systemę spokojnie nowego Ra-Techa kupię:)

 

PTW ma 6 miesięcy . Jest to m4a1 MAX (sama kosztuje 5k zł) + złoty tłok (600zł - jak pamiętam) + 500zł za ładowarkę (orginał) . Spokojnie 4k zł dostanę . Replika bez ryski - dbałem o nią bardziej niż o młodszą siostrę .

 

Na temat ... WE m4a1 ma 3 tygodnie . Replika była 2 razy na dworze - raz test kolegi i 2 test mój :)

Reszte czasu przeleżała w pudle więc jest jeszcze "niedotarta" .

max 6-8 magów poszło więc w granicach 250 kulek poszło tylko .

 

W zimę nie mam zamiaru nim strzelać - chcę zakupić jeszcze svd atoz .

 

Spytacie ,dlaczego odrazu nie brać m4a1 Ra-Techa ? Jak już wspominałem ,siedzę w "branży" ASG od max 2 miesięcy czyli słabe doświadczenie .

Jednak wiem jak obchodzić się gazówką ...

 

Podsumowując piszcie dalej :D

Moje WE nigdy nie było na dworzu. Masz 2 magi CO2 i kilka części FAB od ostrej. Dorzucę Ci jeszcze M14 TM zrobione na 500 fpsów do tego :).. Wszystko wymienione, nówka sztuka :).

Link to post
Share on other sites

za moją systemę spokojnie nowego Ra-Techa kupię:)

 

PTW ma 6 miesięcy . Jest to m4a1 MAX (sama kosztuje 5k zł) + złoty tłok (600zł - jak pamiętam) + 500zł za ładowarkę (orginał) . Spokojnie 4k zł dostanę . Replika bez ryski - dbałem o nią bardziej niż o młodszą siostrę .

 

Spytacie ,dlaczego odrazu nie brać m4a1 Ra-Techa ? Jak już wspominałem ,siedzę w "branży" ASG od max 2 miesięcy czyli słabe doświadczenie .

Jednak wiem jak obchodzić się gazówką ...

 

Podsumowując piszcie dalej :D

Ad.1

Sprzedanie w Polsce czegokolwiek powyżej 2 tyś to graniczy prawie z cudem...

ad.2

Siedzisz w "branży" 2 miesiące i masz Ptw od 6miesięcy? nie rozumiem :zastanawia:

Jak bym miał taki budżet to kupiłbym od razu górną półkę Inokatsu i magi CO2 GHk i tyle po kiego grzyba się rozdrabniasz na takie G jak M4 WE z AWSS... :blink:

Link to post
Share on other sites

w branży siedzę2 miesiące . PTW kupiłem od kolegi ,który miał info ,że jedzie z rodziną do Hiszpani dopiero 2 tyg. przed wyjazdem więc sprzedał mi ją za bilet do Espanyol :) (1300zł) + dokupiłem ładowarkę i cylinder .

Widmo34 - pisałem ,że zakupię to w przyszłości bo nie wiem jak pierwszy gaziak będzie się sprawował.

Czyli jednak m4a1 czy g36 ?:D

 

Kyrious - ja mam zamiar także zamontować rzeczy z ostrej <3

Link to post
Share on other sites

kup sobie najlepiej wiadro i gazrurkę

 

W temacie dostałeś wystarczającą ilość odpowiedzi, żeby podjąć decyzję w sprawie zakupu wybranego modelu GBB. Dziwię się, że ktokolwiek marnuje swój czas i sili się na jakąkolwiek odpowiedź na Twoje pytanie z pierwszego postu.

Link to post
Share on other sites

jadefire - idź weź rozpęd i walnij się w ścianę .. niepotrzebnie spamujesz + nie będę słuchał jakiegoś [...] ;)

spoko czyli brać m4a1 czy g36 bo połowa za gietą i m4a1 .

Co sugerujecie ?

 

tak przyznaje - to też będzie spam (za co administrację przepraszam), ale...

skoro połowa (wedle tego co piszesz) jest za tym żebyś kupił "giete i m4a1" (lol2) to śmiało kupuj obydwie!!! Pozostała część ludzi, czyli połowa, z której część jest za "gietą" lub za "m4a1" lub za niczym nie ma i nie będzie miała większości (najprawdopodobniej - jeśli zdania nie zmieni) także nad czym tu myśleć :) !! lol :)

 

życzę sukcesów! :)

Edited by jadefire
Link to post
Share on other sites

no spoko ale czym się niby róźni m4a1 od giety ? te same firmy ,wykonanie podobne ,ceny inne itp.

nie pojmuję Was .

Masz wszystko wytłumaczone w tym temacie...

poczytaj o nich na forum są odpowiednie tematy i zdecyduj...

Nikt już nie będzie Tobie odpowiadał w tym temacie bo są informacje, trzeba szukać.

A decyzji za Ciebie nikt nie podejmie :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...