Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-03 Boyi/D-Boys


Recommended Posts

Witam jako że jestem nowy na forum, chciałbym się przywitać. Przymierzam się do kupna repliki i prawdopodobnie będzie to ta z tematu. Słyszałem o sytuacjach gdzie skladana kolba tej repliki poprostu się dołamywała. Czy to częsty przypadek? Czy w razie takiej awarii można wstawić drewnianą kolbę?

Link to post
Share on other sites

Nie będe musiał martwić się o tą plastikową kolbę. Miałem sprężynową replikę z kolbą z kosmicznego ABS-u która w czasie składania się do strzału poprostu się rozpadła. Czy jest możliwość dokupienia metalowych części zewnętrznych by go trochę wzmocnić??

Edited by Rafał95
Link to post
Share on other sites

Sam mam replike pistoletu maszynowego MP5 i szczerze radze ci zakup tej ze stałą kolbą.

Mam produkt Cymy, który jest cięższy przez co dodatkowy ciężar baterii w gripie mnie dobijal(wcześniej posiadałem kolbe składaną na bok).

Po przerzuceniu się na stałą czuje się pewniej podczas gry i mogę sobie dowolnie dociążać kolbe jak mam w niej miejsce.

Nawet jeśli masz wysportowane łapy to po jakimś czasie mogą ci się zmęczyć od noszenia większości ciężaru w jednej z rąk.

Link to post
Share on other sites

Sam mam replike pistoletu maszynowego MP5 i szczerze radze ci zakup tej ze stałą kolbą.

Mam produkt Cymy, który jest cięższy przez co dodatkowy ciężar baterii w gripie mnie dobijal(wcześniej posiadałem kolbe składaną na bok).

Po przerzuceniu się na stałą czuje się pewniej podczas gry i mogę sobie dowolnie dociążać kolbe jak mam w niej miejsce.

Nawet jeśli masz wysportowane łapy to po jakimś czasie mogą ci się zmęczyć od noszenia większości ciężaru w jednej z rąk.

 

Witam.

 

Bez przesady. MP5 jest leciutkie, a że naturę ma czarną (do budynków) brałbym ze składaną kolbą. Odkąd są dostępne baterie LiPo wielkość baterii to nie problem (akumulatory polimerowe są malutkie i lekkie). Z resztą nawet ze standardowymi NiMh jest luzik. Co do kolby - składana jest wygodniejsza. Można ją schować przy przenoszeniu repliki (wejdzie do plecaka), jak i strzelaniu w ciasnych pomieszczeniach lub gęstym lesie, co jest bardzo dużym plusem. Do standardowego celowania spokojnie się nadaje, choć stała pod tym względem jest wygodniejsza, ale minimalnie. Przy rozłożonej kolbie środek ciężkości w obu replikach jest mniej-więcej w tym samym miejscu (składana jest metalowa, stała z plastiku). Posiadałem repliki MP5A3 TLF Classic Army, MP5A5 CYMA, MP5K Galaxy i MP5PDW Galaxy. Macałem także MP5SD5 i MP5SD6. Więc jakieś tam pojęcie o MP5tkach mam.

 

Nie ma szans by "wysportowane łapy" zmęczyły się od noszenia MP5 Cymy, chyba że są to łapy 5-latka.

Biegałem już z M16A3 M203 G&P które ważyło 8 kilo i dało się wytrzymać, a prawie cały ciężar repliki był z przodu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...