Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

4 Pytanka od zielonego :)


Recommended Posts

Witajcie , od niedawna interesuję się ASG , mam kilka pytań.

 

1.Co sądzicie o tej borni : http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041k-1558.html

2.Jaką broń do 350 złotych dla początkujących , polecacie na początek .

3.Jako ,że mam 14 lat , nie będę brał udziału w strzelankach , co na razie mogę cwiczyc ?

4.Czt czternastka do dobry moment na zaczęcie przygody z ASG?

 

 

PoZdro :) Pomador !

Link to post
Share on other sites

1. Dobra replika, z nowej serii chinoli.

2. Polecaną repliką do 350zł jest cm0.28 i wszystkie jej pochodne, oprócz S

3. Możesz strzelać się z paroma kolegami, byle zachowując zasady bezpieczeństwa

 

Obowiązkowo zaopatrz się w porządne gogle (nic z taiwangun)/okulary ochronne, np uvex i-vo

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Witajcie , od niedawna interesuję się ASG , mam kilka pytań.

 

1.Co sądzicie o tej borni : http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041k-1558.html

2.Jaką broń do 350 złotych dla początkujących , polecacie na początek .

3.Jako ,że mam 14 lat , nie będę brał udziału w strzelankach , co na razie mogę cwiczyc ?

4.Czt czternastka do dobry moment na zaczęcie przygody z ASG?

 

 

PoZdro :) Pomador !

 

4.ja mam 13 i jest git :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

1. Nie bierz jej, bo to wersja k ze skróconą lufą i bezkolbowa, czyli nie postrzelasz nigdzie poza CQB

2.Ogólnie kałachy cymy są dość fajne ( mam cm.031d z metalowym body- używany kupiony właśnie za 350zł, wypluł ok.15tys. sztuk i nic mu nie jest)

ale trzebaby wymienic baterie na nową bo te stockowe to szajs( nie zawsze, lecz często). Aha, polecam ci stałe kolby, bo można tam upchać dużą baterię i zima nie straszna :) Ja przerobiłem swojego kałacha i w kolbie siedzi batka 300mAh.

3. Prawdę powiedziawszy nie wiem jak odpowiedzieć Ci na to pytanie.

4.Ja zacząłem jak mialem 14, wszystko zależy od lokalnego środowiska airsoftowego, jeżeli Cię zaakceptują to super.

Link to post
Share on other sites

1.Co sądzicie o tej borni : http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041k-1558.html

2.Jaką broń do 350 złotych dla początkujących , polecacie na początek .

3.Jako ,że mam 14 lat , nie będę brał udziału w strzelankach , co na razie mogę cwiczyc ?

4.Czt czternastka do dobry moment na zaczęcie przygody z ASG?

 

1. Świetna replika do CQB (oczywiście po wymianie springa na M100/110)

2. Standard CM.028 GOOD GUN (za 350zł nie kupisz żadnej z repliki które wymieniłeś)

4. Moim zdaniem 15lat to minimum ale wszystko zależy od grupy

Edited by Ryba1993
Link to post
Share on other sites

1. Nie bierz jej, bo to wersja k ze skróconą lufą i bezkolbowa, czyli nie postrzelasz nigdzie poza CQB

powiedział, gdzie chce używac? Spytał się, czy jest to dobra replika

ale trzebaby wymienic baterie na nową bo te stockowe to szajs( nie zawsze, lecz często)

często? Bateria stockowa ładowana porządną mikroprocesorową ładowarką spokojnie wystarczy na strzelankę. Chińskie akumulatory są coraz lepsze. Mój ma blisko 1,5 roku i... nic? Do dziś ładownie wystarczy na wystrzelenie ponad 1000 kulek.

Aha, polecam ci stałe kolby, bo można tam upchać dużą baterię i zima nie straszna.

Nie mam stałej kolby (akms, ak100) w obu jest ponad 35cm na dłuuuuugi stick (w rk podchodzi do początku chwytu przedniego.)

inną sprawą jest dobór akumulatora.

i w kolbie siedzi batka 300mAh.

wow.

 

@autor

1. W tym przypadku zainteresowałbym się klasycznym mp5 - cm041. Replika bardzo dobra, zapraszam do wyszukiwarki - na forum ta replika (tak jak praktycznie wszystkie) jest opisana b.dobrze.

2.Podobnie jak poprzednicy, najlepszym wyjściem będzie ak cymy - cm028. Solidna replika o przywoitych osiągach. Jednak nie zapomnij o odpowiedniej ochronie oczu - w tym temacie nie wolno oszczędzac.

3.Nie widzę problemu, byś mógł się strzelac w gronie znajomych. Ograniczenia wiekowe dotyczą organizowanych imprez oraz ekip. Ograniczenie - 16 lat jest założeniem, że dana osoba w tym wieku zachowuje się racjonalnie i potrafi myślec odpowiedzialie - co w ersofcie jest akurat ważne.

4.Zastrzeżeń nie ma, zależy jak się zachowujesz i czy masz znajomych chętnych do gry. Na twoim miejscu dozbierałbym na replikę, teraz pouczył się trochę "teori"

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/55683-zanim-napiszesz-przeczytaj/

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/53226-podstawowe-zasady-strzelania/

pozdrawiam :wink:

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

1. Nie bierz jej, bo to wersja k ze skróconą lufą i bezkolbowa, czyli nie postrzelasz nigdzie poza CQB

Nie pieprz głupot. Co z tego, że krótka lufa? MP5K Galaxy jest znana z zaskakującego jak na tak małą broń zasięgu. A w AS nie ma odrzutu, to jak mu wygodnie bez kolby to po co? Mała batka się zmieści, i to jedyny minus.

 

1. Jeżeli Ci się podoba, to bierz.

2. Oczywiście, jeżeli podoba Ci również się AK, dobrym pomysłem byłoby wziąć CM.028.

3. Możesz czytać i jeszcze więcej czytać forum, zadbać o kondycję i zbierać na szpej.

4. Trudno powiedzieć, ale dobrze jest w tym wieku zacząć zbierać pieniążki na szpej. Na strzelanki najprawdopodobniej cię nie wpuszczą, będziesz musiał poczekać do 16tki.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście chodziło mi o batke 3000 mAh, oczywiście wiadomo że batka wsadzana do kolby nie ma 300mAh, ale radość pojazdu po kimś jest ogromna...

Punkt 1 to tylko moja subiektywna opinia, chodziło mi o to, która wypada lepiej w lesie na przykład, miało to być porównanie. A replika dobra,wcale nie napisałem, że zła.

Edited by Silent Assasin
Link to post
Share on other sites
1.Co sądzicie o tej borni : http://www.taiwangun..._041k-1558.html

2.Jaką broń do 350 złotych dla początkujących , polecacie na początek .

3.Jako ,że mam 14 lat , nie będę brał udziału w strzelankach , co na razie mogę cwiczyc ?

4.Czt czternastka do dobry moment na zaczęcie przygody z ASG?

 

1. Super replika, nie tylko do CQB.

2. Nowe CM.028 lub używane G36 JG lub SRC.

3. Bieganie, pompki, pływanie - ogólnie kondycję.

4. Lepszy niż 12 lat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...