Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert eagle Tokyo marui + Części guardera POMOCY !


Recommended Posts

Witam. właśnie przymierzam się do kupna pistoletu "Desert eagle tokyo marui (chrome) oraz metalowych części Guardera. Ale jest pewien problem po 1 w Polsce owego pistoletu oraz części nigdzie nie ma oraz żadne sklepy nie przyjmują zamówień ze względu na wysoki kurs jena w Japoni (Spec shoop i Asg shop) do Capri nie pisałem gdyż tam ceny są chore a realizacja ich zamówień to 8-12 tygodni więc to odpada... tak więc wymyśliłem że ściągnę sobie wszystko z jakiegoś sklepu za granicą lecz jedyne gdzie go znalazłem w raz z częściami to www.Uncompany.com (HONG KONG) cena w porządku o wiele taniej niż w Polsce. Już miałem kupować Deserta oraz Szkielet guardera i kilka pierdół ale dowiedziałem się o Vacie 23 % i Cle 5 % tak więc cena wychodzi taka sama jak w Polsce a może nawet i drożej. Rozmawiałem ze znajomymi którzy pracują w TNT lecz nie ma sposobu na obejście vatu ani cła. Chyba żeby to wysłać prywatnie ale gdy służba celna będzie podejrzewała że z wartością produktu jest coś nie tak pistolet zostanie cofnięty ;// a kłopotów nie chcę. Wszyscy mi mówią żebym kupił to wszystko gdzieś w Uni europejskiej wtedy ominięty zostanie vat i cło (Dla mnie). Podejrzewam że to jest możliwe ale z pewnością wyjdę na tym tak samo jak kupno w Hong Kongu A nawet jeśli to do tej pory nie mogłem znaleźć żadnego sklepu w na terenie Uni europejskiej który by posiadał Deserta oraz części.

 

Tak więc teraz pytanie do was drodzy użytkownicy. Czy ktoś może mi poradzić co robić w tej sprawie ?? Gdzie kupić/Co się bardziej opłaca/ czy jest jakiś sklep w Uni Europejskiej gdzie wyjdzie mi taniej i gdzie w ogóle jest ten Desert/ Ogólnie proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie co wy byście zrobili w tej Sprawie

 

Jeśli temat zamieściłem w złym miejscu proszę pisać gdzie mam w takim razie mam go zamieścić (Jestem nowy)

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrówka !!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...