Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co to za część gb/cylindra?


Recommended Posts

Może głupie pytanie ale co to jest za część ta cała metalowa z czarnym oringiem (znajduje się pomiędzy głowicą cylindra i tłoka nad oringami).

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3761

czy jest to po prostu zapasowa część głowicy cylindra (wygląda identycznie) a na filmiku z rozbiórki GB nie widziałem nic podobnego

http://www.youtube.com/watch?v=-4cGCKfEk0w

Edited by akzylus
Link to post
Share on other sites

" Nowa głowica cylindra posiada wymienne, wykonane z stali nierdzewnej prowadnice dyszy.

W zestawie znajduje się standardowy rozmiar prowadnicy, jak i również rozmiar o poszerzonej średnicy (Bore-Up) "

 

Wszystko masz napisane w linku który sam podałeś :]

To są wymienne prowadnice żeby można było założyć dysze BU i normalne :]

Nie wszystkie głowice tak mają a raczej większość tego nie ma .

Link to post
Share on other sites

Jeszcze takie pytanie jak wymienić tą prowadnicę pytam bo nie chcę jej uszkodzić a siedzi naprawdę mocno. Być może jest jakiś sposób bardziej profesjonalny. Zakładam, że prowadnica wychodzi tylko z jednej strony to znaczy, jeżeli przykładowo złapałbym głowice tak jak siedzi w cylindrze i przycisną bym prowadnicę z przodu to wtedy by wyszła (mam nadzieję, że opisałem to dokładnie).

Link to post
Share on other sites

Szmatka, młotek i imadło. Profesjonalny sprzęt!

Tak czysty profesjonalizm ;) metoda prób i błędów tyle tylko, że w tym przypadku wolałbym się nie pomylić. Tak czy inaczej chodziło mi o to, że jeżeli prowadnica wychodzi tylko z jednej strony głowicy to nie mam zamiaru czegoś uszkodzić (jeżeli będę próbował wypchnąć/wyjąć ją stroną którą się nie da).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...