Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AnR

Użytkownik
 • Content Count

  3,471
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AnR

 1. AnR

  Specna Arms - EDGE

  Ja bym wsadził dowolnego flathopa na początek. Do zabawy w stocku pozostawił resztę części.
 2. AnR

  Specna Arms - EDGE

  Bierz co Ci się podoba bardzo wizualnie, każdy Edge to ta sama specyfikacja techniczna i ten sam GB. Różnią się tylko długością lufy.
 3. AnR

  Specna Arms - EDGE

  http://wmasg.com/pl/articles/view/9060 Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat samego produktu. :)
 4. Cześć, absolutna nowość na rynku Europejskim. Nowa Specna Arms - The Edge Link: http://bit.ly/sa_edge Jeśli macie jakieś pytania co do serii, postaram się odpowiedzieć. :)
 5. Chcesz replikę w stylu jaki prezentuje Specna? Kup. Jest Ci to obojętne? WE. Wymieniłbym gumkę i komorę. Lufa stock może zostać. Spokojnie można z tym orać casualowago gimnazjalistę na lokalnej strzelance.
 6. AEG WE są eskremalnie niedocenione. Mam Katanę. Jest kapitalna. Robiłem kilka AEG od WE, głównie SCARów. Wykonanie bardzo dobre. Cześć wewnętrzne przyzwoite. Komory i gumki są wybitnie średnie w nich, ale już lufy bardzo ok. Brałbym.
 7. Widzisz... Zajęty jest ściąganiem filmów z netu i wsadzanie na swój fanpage jako swoje.
 8. Ja bym z wielką chęcią zobaczył zdjęcia części, które znajdowały się wewnątrz repliki.
 9. SS na 3 zęby, co oznacza, że skracasz długość naciągania tłoka, co przekłada się na ilość powietrza oraz napięcie sprężyny.
 10. Nie ma problemu. Baw się dobrze. ;)
 11. Sugeruję Ci raz jeszcze przewertować wątek. 1. Zobacz jakies FPS ludzie uzyskują na M160/M170. 450 jest dla mnie nierealne. Spróbuj swojego szczęścia z zestawami 12:1/13:1 i SS. 2. Głowice ciche, jak dobrze jeden z Kolegów mi zwrócił uwagę, słabo nadają się przez dziury. Testowałem, fakt. Sugeruję płaskie głowice gdzie płaskie gdzie jeszcze dodatkowo powiększyłem otwory delikatnie. 3. Cylinder to może dać pełen, 1, 2. Nieistotne, i tak pracuję lekko poniżej jego połowa. 4. https://gunfire.pl/product-pol-1152195484-Zestaw-wzmocnionych-zebatek-13-1-SHS.html - zobacz jak one są skonstr
 12. Aktualna konfiguracja: - koła stock - łożyska kulkowe 7mm "nie mam pojęcia jakiej chińskiej firmy" - Gate NanoAB - silnik stock - niebieska komora SHS - kopia pro win - lufa 6,03 PPS 300mm + S-hop - pneumatyka stock + moje mody - czerwony cylinder Mam na tym wszystkim 440 FPS @ 0.20g. 1-2 FPS odskoku. Wybitnie dobrze to strzela, bardzo równo. Aczkolwiek dziś zaliczyłem usterkę, replika nagle przestała strzelać. Totalnie zero reakcji na spust. Muszę dokładnie przejrzeć instalację. Albo silnik się spalił, albo problem z kostką stykową. Katane mam już ponad pół roku. Reakcja
 13. Wymień sprężynkę na taką dłuższą.
 14. Lepiej? Miałeś te lufy czy "czytałeś" tylko?
 15. A miałeś CA? Bo ja miałem. I to była najgorsza replika jaką miałem, zarazem najdroższa. Zewnętrznie, praktycznie całą połamałem. Potem po krótkiej przerwie miałem JG, z którą bawiłem się kapitalnie. Teraz, brałbym JG, stuningował i tyrał jakby jutra nie było. G36 CA nikomu nie polecę.
 16. Optymalnie to SP130/M140. Powinno być pod 500 fps przy dobrym zestawie tłoka, cylindra, dyszy i komory.
 17. Musisz jeszcze poczytać, bo zestaw jest bez sensu. Bore i lufa 500mm to za dużo powietrza. Nie będzie strzelać dobrze. Ile chcesz FPS? M170 to straszna przesada. I będzie potrzebował wymienić szkielet na Retro Armsa. Dalej, stock Specny ma 18:1. Katowałem stockowe koła na M140. Na lufie 300mm miałem 480 FPS. Jeśli chcesz przekroczyć granicę 500 FPS polecam Ci 100:200 SHS, mają ok. 22:1. Do tego dobry silnik HT. Zrób radius na GB oraz wstaw sorbo 70D. Pozbieraj informacje dobrze i wróć do tematu. Warto. ;) Tłoki 19 zębów są przeznaczone do V2Long. Są w replikach jak SR25
×
×
 • Create New...