Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wybraniu repliki na początek


Recommended Posts

Witajcie znów zaczynam zabawę ASG, lecz teraz chcę kupić swoją a nie pożyczaną.

 

G36C

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-g36c-k306-kopia-jg638-asg-i1457069319.html#gallery

 

MP5 A5

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-mp5a5-cm023-hicap-200kulek-asg-i1457069301.html

 

M4 RIS

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-szturmowe-m4a1-ch-3081a-asg-i1457069302.html

 

 

Który najlepiej - Bardzo jestem fanatykiem rodziny m4, m16 itd. czy ta pokazana wyżej jest dobra? Chcę kupić jedną z tych

 

Te wyżej to na szturmowca a co do snajperki?

 

Black Style AGM

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/002-black_style_agm-795.html

 

Czy ta snajperka warta jest tej ceny?

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

Po pierwsze zacznij czytać forum, bo takich tematów jest milion. Odpuść sobie te "repliki" i kopię Giety od JG. Ale jako, że dziś jest ładna pogoda i mam dobry humor będę miły jak mampytanie dokładnie post pod Twoim napisał, że nic poniżej cm.028 nie nadaje się do Asg!

 

:google:

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

Po pierwsze zacznij czytać forum, bo takich tematów jest milion. Odpuść sobie te "repliki" i kopię Giety od JG. Ale jako, że dziś jest ładna pogoda i mam dobry humor będę miły jak mampytanie dokładnie post pod Twoim napisał, że nic poniżej cm.028 nie nadaje się do Asg!

 

:google:

 

niedługo to się będą pytać czy kiełbasa czy parówka lepsza.

Link to post
Share on other sites

A ktoś Ci tu proponuje RPK za 5999? Chcesz na początek to poczytaj na forum, że z replikami replik nic nie zrobisz, gdyż mają zasięg z 10 do 15 metrów. Aż tak ciężko otworzyć kilka tematów i sobie poczytać? Z tymi zabawkami tylko się zrazisz do Asg.

Link to post
Share on other sites

W pierwszym linku pokazujesz replikę za 470 zł, potem za 160.... to oczywiste, że najbardziej rozsądną repliką będzie G36, ale nie kupuj jej na allegro, a tym bardziej ze sklepu Taniemilitaria. Mp5 cymy to moja pierwsza "replika" jaką nabyłem, oczywiście jarałem się wtedy nią jak nigdy, chociaż była szmelcem :icon_biggrin: Tej śmiesznej zabaweczki z 3 linku nawet nie oglądaj, za tą cenę o niebo lepiej było by kupić 5 paczek kulek lub kilka magów. Zastanowiłbym się nad samym kupnem tego G36, dodatku, że to ACM. Wg mnie lepiej by było najpierw zaopatrzyć się w tańszą replikę i porządną ochronę oczu. Mogę zozstać zjechanym przez innych, ale muszę doradzić kupno ak47 cymy :icon_razz2: Replika niezawodna, o niebo lepsza od tej giety i na dodatek tańsza. A jeśli rzeczywiście jesteś fanem m4, to niestety musisz jeszcze dozbierać, jeśli chcesz kupić w miarę porządną replikę.

A ta śmieszna "snajperka" nadaje się tylko i wyłącznie do rzucania nią jako oszczep. Nie czytaj żadnych komentarzy na stronie taniemilitaria, bo są śmiechu warte. Masz temat odnośnie replik snajperskich. Poczytaj.

Edited by Hatch
Link to post
Share on other sites

To ma być na początek tylko... Ludzie chyba na początek nie dam 5999 za RPK czy coś! fpsy mp5 ma dobre wiec czemu nie? A Snajpa? Tez na forach czytalem ze zdaje egzamin

 

dla mnie to jest pytanie typu: parówka lepsza bo ma w sobie beton, bo tak napisali na forum PARÓWKI.TANIEFORA.PL

 

Poczytaj. Snajperki w airsofcie są od 1,5k wzwyż. To coś będzie miało zasięg elektryka cymy.

MP5 wybij sobie z głowy. Takiego gniota miał mój kolega. Zasięg 15m, a kolega nic nie czuł jak się do niego strzelało mimo, że był dość luźno ubrany.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hatch, a wiesz co to znaczy ACM? Nie? Podpowiem Ci. All China Made. Jak sama nazwa wskazuje szmelc. Za taką cenę dostanie dobre mało używane G36 od JG, który jest o niebo lepiej zbudowane.

 

A co rozumiesz z tych słów "Zastanowiłbym się nad samym kupnem g36, tym bardziej, że to ACM"?? Jak na moje to sens tego zdania jest jasny i zrozumiały.

Link to post
Share on other sites

To ma być na początek tylko... Ludzie chyba na początek nie dam 5999 za RPK czy coś! fpsy mp5 ma dobre wiec czemu nie? A Snajpa? Tez na forach czytalem ze zdaje egzamin

 

Skoro czytałeś, to znikaj stąd i kupuj co chcesz. inteligentny człowiek pyta po to, by dostać odpowiedź, a nie by pyskować. Kup sobie mp5, m4, g36 i ak po 40 zł. Każdy z nich ma jakieś 180-220 FPS, więc jak kupisz cztery, to będziesz miał 4 x 220 FPS = 880. Chyba się opłaca, nie?

 

Valerinki ?? Przypomnij sobie od czego jest ten dział oraz swoje pierwsze pytania. Szmer

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...