Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co do mojej SPR?


Recommended Posts

Witam,

Jestem posiadaczem SPR'ki firmy P&J gdzie między innymi wsadziłem sprężyne m130. Jaka batka będzie do niej najlepsza i czy Li-Pol 7,2v bez problemu podoła zadaniu. Jeżeli już podajecie jakieś propozycję fajnie by było, żeby jakąś ładowarkę do niej zarzucić. Wiem, że będziecie mi proponowali Accurela(czy jakoś tak) albo imaxa B6 ale może są jakieś inne (tańsze) i równie dobre mikroprocesorówki których nie znam. Fajnie by też było jakby koszta nie przekraczały 200zł. Mam nadzieję, że ktoś mi dobrze doradzi:)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Edit: Zapomniałem o ważnej rzeczy. Nie koniecznie, choć dobrze by było, żeby batka mi wlazła do kolby SF^^

Edited by forgiel
Link to post
Share on other sites

Li-pol 7,2V podoła - zależy tylko jak długo chcesz ,żeby podołał: 15 strzałów czy cały dzień. Jest ogromny temat o li-pol'ach i ludzie piszą: jaka sprezyna, jakie zebatki i na ile starcza. Nie napisałeś nic więc ciężko powiedzieć.

O ładowarkach dobrze ,żę już wiesz. Nie ma nic sensownego poniżej tych wymienionych...chyba ,że lubisz często baterie zmieniać.

Temat o wsadzaniu li-pol do kolby SF też jest temat - nie obejdzie się bez przeróbki...

a tak ode mnie - proszę Cię - po co chcesz zakładać kolbę SF do SPR'ki ? To trochę tak samo jak zakładanie kolby do Glocka :D Niby w ASG to nie ma znaczenia ale jakoś tak się gryzie i nie ładnie wygląda... ale zrobisz jak będziesz uważał...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...