Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Piter's Sharp Toys [guns.com.pl]


Recommended Posts

Znany wielu ludziom sklep Pitera M. Zamieszczam go tutaj bowiem zostal on wlasnie dzis autoryzowanym dealerem Maxpedition na Polske, co oznacza, ze ceny beda nizsze, pelna oferta, zero problemow z gwarancja itd. Koniec problemow i pieprzenia sie ze sprowadzaniem z US bojac sie cła ;)

Ponadto Piter to autoryzowany dealer nozy Strider, Microtech i Chris Reeve Knives oraz latarek Surefire - oswietlenie taktyczne za dobra cene w zasiegu reki ;)

Za tego faceta recze glowa bo go znam juz od lat :mrgreen:

Woźny poleca.

 

Zamawia sie nieco innaczej niz w innych sklepach bowiem tylko i wylacznie przez maila podanego na stronie ale za to kontakt jest full deluxe.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Dla jasności...

 

w zeszłym tygodniu nadszedł czas na nieco zmian. Czy na lepsze, czy na gorsze... czas pokaże. Mam nadzieję, że na lepsze. Po prostu na wszystko czasu nie starczy, a spanie kilka godzin na dobę zaczyna m wychodzić bokiem. Podjąłem więc wspólnie z żoną decyzję o wygaszeniu pewnych handlowych aktywności niezwiązanych bezpośrednio z nożami, ostrzałkami, latarkami itp. koncentrując się przy tym na „ostrym” sprzęcie raczej z górnej półki. Plus kydex oczywiście. Generalnie oznacza to, iż zrzucam z ramion spore obciążenie czasowe w postaci sprzętu MAXPEDITION. W tygodniu rozmawiałem z Timem Tangiem (właściciel MAXPEDITION) i w zasadzie od tego momentu zaprzestaję sprzedaży tego sprzętu. Zamówienia na dostępny sprzęt będę wypełniał zgodnie z ustaleniami, i w tym celu idzie już specjalna (ostatnia) dostawa. To, co miałem na stanie, również zostało odpowiednio zadysponowane... więc można przyjąć, iż nie posiadam już na stanie nic.

 

Oczywiście MAXPEDITION nie znika z Polski, a pałeczkę w tej sztafecie przejmuje inna firma (military.pl), która stała się autoryzowanym dealerem po moim odejściu z tej działki.

 

Dzięki temu może znów zacznę egzystować jak człowiek, znajdę czas na rodzinę, robienie zdjęć, wyjazdy terenowe... oraz tym mocniej skupię się na tym, co naprawdę mnie interesuje, czyli na najlepszych nożach, takich jak William Henry czy Chris Reeve! No a specjalizacja zazwyczaj wychodzi wszystkim na dobre. Mam nadzieję, że teraz dopiero uda mi się poważnie rozwinąć skrzydła...

 

Przepraszam jeśli to nienajlepsze wieści i pozdrawiam,

Piotr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...