Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pogrzebałem trochu na AlleDROgo i znalazłem replikę SPR SHORT na licytacji, 305 zł jak zacznę licytować.

Sprawdziłem - nowe SPR ~800zł. Moim zdaniem do lasu to będzie, jak za 305 zł. Potem jeszcze dokupić kilka rzeczy (gogle, mundur itp.) i wyjdzie taniej niż za cymę + sprzęt który chcę kupić.

 

Problem w tym, czy ją brać? Opłaca się jeżeli to co koleś mówi jest prawdą.

 

#Edit:

Dodałem odnośnik.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

IMHO skoczy do max 350, bo koniec aukcji o 11:24(?). A to mi pasi :) Jestem chory to siedzę w domu to popodbijam :D

 

#Edit

Chłopak, pan czy jak mam to ująć mówi, że wypluł 6-10k kulek, nie ma gwarancji (otwierany GB poza serwisem) i zaraz poda mi kilka fotek.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Zdjecia Gearboxa, nie body... Bo body moze byc w stanie cud miod, a srodek beda juz karaluchy jadly.

 

Pozdrawiam, G^.

 

Down, 2x Down: Jezeli po wygraniu aukcji bedzie chcial innej ceny niz wygrana w licytacji to ma pelne prawo zlosic go do allegro :P Ale to chyba wie.

Edited by Graven
Link to post
Share on other sites

Ale jeżeli wystawił go na allegro a cena na licytacji będzie 300-400zł to raczej nie zażąda 670... To nie jest "ogłoszenie" :)

 

@Graven

BUAHAHAHAHA :D Uśmiewam się teraz z jego tekstu

<on> za 330zł z pewnością nie pójdzie

 

<Ja> Zobaczymy :)

 

<on> nawet nie rozpatruję takiej kwoty

 

<on> odrzucałem oferty rzędu 500zł

 

<on> replika jest warta ponad 1000

 

<on> i za 30% na pewno jej nie sprzedam

 

330zł to jest tak jakby moja podstawa - kasa "zaksięgowana" w postaci innych rzeczy u mojego taty (200zł gry na psp + karta 2GB i kasa za "replikę""m4a1""tanichmilitarii").

 

Jak wygra ktoś aukcję za 350zł to on musi to sprzedać. Dlaczego? Dlatego że nie wystawił ceny minimalnej, a jest to nie mój problem.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

@Rudy

Regulamin allegro, pkt 3.6.

3.6.

Celem Aukcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Aukcji w kategorii „Wakacje” oraz Aukcji w kategorii „Motoryzacja” (serwis motoAllegro), w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze” oraz „Inne pojazdy i łodzie” nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Aukcji nie są wiążące, a Aukcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

 

To już jest zawarcie umowy, nic mu nie mówcie bo stracę okazję i to dużą :)

Link to post
Share on other sites

Drogi kolego. Honor tu nie ma nic do rzeczy. Że ktoś wystawił bez ceny minimalnej to nie moja wina. A że może wygram aukcję za 400zł to już jego problem, czy ją wyśle, czy będzie chciał więcej pieniędzy, przez co może zainterweniuję i zażądam wydania w/w towaru. Jeżeli chcesz coś sprzedać, to raczej zastanów się czy to jest tego warte. Jak sprzeda to za 400zł to będzie miał nauczkę. Mądry polak po szkodzie.

Link to post
Share on other sites

weźcie się wszyscy w łeb stuknijcie, naiwniacy. Andreas Jacques - zabawny jestęs do bólu. miałeś kiedyś do czynienia z allegro? Koleś Ci nic nie sprzeda za 350, to oczywiste. Czemu? Bo nikt mu nie rozkaże. ;) Znam tę osobę tak z forum jak i z allegro. Oprócz dziwnego zachowania typu pisanie jadowitych PW i maili komentujących moje aukcje i podważających każde słowo na nich - nic do niego nie mam. Wiem jednak, że żadna transakcja na allegro nie jest wiążąca. Tzn. jeśli ktoś Ci powie "kij Ci w oko, nic nie sprzedam", to póki nie wygrasz z nim w sądzie - nic Ci nie sprzeda. Tak samo jest z kupnem. Wiele, wiele razy już tak miałem, naprawdę. Och, wy naiwni. :)

Link to post
Share on other sites

Twojej winy tu nie ma. Ale doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że znalazłeś człowieka, którego jesteś w stanie wykorzystać i robisz to z premedytacją. Życzę Ci tego abyś w życiu trafiał tylko na ludzi o takim charakterze jak ty.

Link to post
Share on other sites

Och, jestem naiwniakiem? Zobaczymy :)

 

#Edit @Odol

Wystarczy znać swoje prawa i nie ma problemu :) "Na każdego cwaniaka znajdzie się inny cwaniak". Znam to przysłowie. Ale zobaczymy :)

 

@You-Dash

Nareszcie ktoś, kto nie potępia tego. Właśnie nieznajomość regulaminu tu się kłania :)

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Za grosz honoru... Wykorzystywać czyjąś niewiedzę i bogacić się czyimś kosztem.

 

Jak to czyjąś nie wiedzę? Przecież jak się rejestrujesz to masz przeczytać regulamin i kliknąć opcję "zapoznałem sie z regulaminem" czy jakoś tak, więc sprzedający powinien wiedzieć co i jak, a jeśli nie to bedzie miał nauczkę na przyszłość.

 

PS. nie napalaj sie na te 350-400zł bo wątpię żeby tak tanio poszła.

Link to post
Share on other sites

Weźcie się stuknijcie z jakimś wykorzystywaniem... To jest aukcja do cholery. Trzeba się liczyć z tym, że cena zależy od licytujących. Co nie zmienia faktu, że:

 

- na tą śmieszną m4 rzucą się jak na mięso, bo to m4 i stoi nisko.

 

- cena przekroczy 4 stówki.

 

- jeśli jakimś cudem nie przekroczy, i tak nie zostanie sprzedana.

 

Sam bawię się w aukcję od dobrych kilku lat i możesz mi wierzyć na słowo, że jak trafiasz na cwaniaka, to tylko osobiste odwiedziny lub policja mogą coś działać.

Link to post
Share on other sites

Jeju, połowa wypowiedzi jest infantylna do bólu. I nie rozumiem produkowania strony off-topu o tym, czy ktoś wygra aukcje czy nie i jakie są tego aspekty moralne oO. Lesio i You-dash przemówili głosami rozsądku i nic... A już zaczynałem wierzyć w ludzi.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...